Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elmenne vagy visszajönne?

Elmenne vagy visszajönne?

Figyelt kérdés

A kutyám naponta viszem sétálni, egy ilyen mező szerű helyen szoktunk sétálni. Senki sincs ott soha!

Arra gondoltam ott elengedném a kutyámat had futkározzon, csak félek nem jönne vissza hanem elszaladna! A behívást még soha nem gyakoroltam vele. De szerintetek mit csináljak? Egyáltalán hol tanuljam a behívást vele?

És ha elengedném elmenne?


2011. jún. 14. 20:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ja, és otthon is gyakorold vele 10 méteresen, és használj hozzá vezényszót is, ne a neve legyen. Pl.: Hozzám! vagy Ide! akár a "Megyünk". Nekünk az Ide a parancsszó, akkor mindig láb mellé zárkózik :)
2011. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Utolsó* ja nem utolsó voltam, hanem utolsó előtti. És nem az utolsó mondott jókat, hanem akkor is az utolsó előtti, amit én is leírtam, ő is azokat írta :) Bocsi, csak ilyenkor nehéz tudni.. ://
2011. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Tényleg nagy a kavarodás:D Egyezzünk meg: Én vagyok a 76-os te a 74-es:D
2011. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Bocs, 73-as:)
2011. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

21:13-mas: Keverék kutya!

És azt tudom hogy nem szabad utána szaladni! De köszönöm a válaszokat! Akkor már tudom hogy csináljam:))

2011. jún. 14. 21:20
 16/25 anonim ***** válasza:

Egyém is keverék :))És én azt a véleményt támogatom, hogy a keverékek a legkülönbbek és a legokosabbak :) Akármilyen kutyával szembe állítod őket...:) Neked ő az egyetlen és megismételhetetlen!:D

[link]

Itt épp integet a drágám:DD

2011. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nagyon szép és aranyos a kutyád:D :)
2011. jún. 14. 21:23
 18/25 anonim ***** válasza:
Tiédről is kaphatok egy képeeet?:))
2011. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
ha nem jön vissza, ne kezd el felé rohanni, hanem ordits a nevét, hogy felhivd a figyelmét, és kezd el az ellenkező irányba rohanni
2011. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

20:50 vagyok.

Én nem azt irtam,hogy futni kell utána,hanem ugy értette,.hogy ha talán futni kellene utána akkor inkább kiabáljon.De mindegy.Én ilyen bevált módszereket nem használtam,nekem igy is nagyon szépen megtanulta.Pedig keverék ő is.Ez most olyan hihetetlen?

2011. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!