Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai staffordshire terrier...

Amerikai staffordshire terrier lakásba?

Figyelt kérdés

Azoknak a gazdáknak a válaszára vagyok kíváncsi akik lakásban tartják a kutyusuk. Az érdekelne hogy mennyi mozgást igényel a kutyusuk, mivel foglalják le amikor leviszik, naponta hányszor és hogy amikor fenn vannak akkor hogyan viselkedik a kutyus? Amikor kicsi volt és egyedül hagyták nagy rombolást csinált? Hogyan szokta meg az egyedüllétet?

Légy szíves csak azok írjanak akik tapasztalatból beszélnek.


2011. jún. 14. 21:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én félig tapasztalatból beszélek félig nem, a kutyát általában 1 órára viszem sétáltatni, mellette rengeteget mozog az udvaron. Sok oldal közepes mozgást igényel, de szerintem rengeteget mozog. A rendetlenségről pedig annyit hogy ha fiatal kutyát veszel (6 hónap alatti) akkor valószínűleg mindent megfog rágni a fog viszketés miatt.
2011. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem vizslam van lakasban tarom. Napont 3-4 alkalommal viszem le ami olyan 3-4 de akar 5 orat vesz igenybe naponta.Ha leviszem akkor csavargas vagy valahol leulunk ahol nagy a nyuzsges neki az is faraszto. Vagy kong jatekokkal szorakoztatja magat:) Amikor fent van es nem foglalkozom vele (klikkerzes, vagy egyeb agymunka) akkor altalaban vagy a fekhelyen vagy a ketrecebe punnyad:) Ha elmegyek persze nem egesz napra akkor a boxba van zarva.Igy eselye sincs rombolasra:) Elejen majd hisztizik de ne foglalkozz vele csak ha abbahagyta a musort:) Sok sikert es rengeteg turelmet melle:)

2011. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia! Én lakásban tartok staffit :) Már egy éve.

Hát, hogy az elején kezdjem, mikor kicsi volt vele nem igazán volt gond. Nagyon sokat aludt, a szobatisztaságot fél éves korára tanulta meg 100%-osan.

Nem emlékszek, hogy rombolt volna, nagyon jó kölyök volt.

Az egyedül létet hamar megszokja, ha fokozatosan szoktatod hozzá, és mielőtt elmész jól kifárasztod :) Akkor tuti, hogy aludni fog, míg haza nem érsz.

Mi úgy naponta minimum 2 órát kinn vagyunk, így, hogy elmúlt 1 éves, ez aktív mozgás, futás, úszás stb. Hétvégente egész napos kirándulásokra, programokra megyünk. A kutyasuli szerintem elég fontos, ezenkívül mi agilityzünk, súlyhúzunk is. Nagyon jó sportkutyák, ezekkel jól ki lehet fárasztani. Meg labdázással, frizbizéssel stb.

Mindig jelez, ha ki kell mennie wczni, naponta 4-5-ször kb. Mondjuk van kert is, wczni oda szoktam csak kivinni. Amúgy a nap többi részét alvással tölti a lakásban.

Remélem minden kérdésedre választ adtam :) Ha valamire kíváncsi vagy, írj :)

2011. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az olyan értelmes emberek mint te, híresztelték el hogy az Amstaff harci kutya.

Ha olyan nagy okos lennél mint amilyennek hiszed magad tudnád hogy minden kutya olyan amilyennek nevelik. Ez a harci kutyás idiótának szólt.:S


Kedves kérdező. Hát a mozgás igénye az elég nagy,szinte lehetelten teljesen lefárasztani.:)

De nem hiszem hogy többet rombolna ha magára hagyod mint bármilyen más kutya!:)


Egy Amstaff gazdi!:)

2011. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem szemétkedésből , de az ilyen tudatlan embereken, mint te, mit lehet szeretni?:S... Le lehetne állni már ezzel a harci kutyázással.
2011. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Es az oszton okosok.
2011. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ahol én lakom a szembelévő tömbben van egy staffi. Nem hinném, hogy gond lenne vele, nagyon okos kutyusnak néz ki, szépen sétál a gazdija mellett és hozzáteszem gyönyörű izmos kutya, sokkal jobban néz ki, mint sok kertes házban tartott staffi.
2011. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Nem szemetkedesbol de az ilyen harci kutyakon mit lehet szeretni?"


1 éves amstaffom van, és hidd el sokkal jobban megérdemli a szeretetet, mint az emberek többsége! Pl. az ilyen "harcikutyázók"!

Hozzáteszem: Jobban is tud szeretni, mint sok ember!

2011. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljak:


Minden kutya más, én az enyémet nem merném lakásba vinni, mert nagyon hiperaktiv. Kertes házban lakunk, nem kicsi udvarral, az egész az övé, egész nap futkos, mégis igényli, hogy kétnaponta (ha jobban ráérünk, naponta) kivigyük őt futni a természetbe.

2011. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Ez sem harci kutya volt...

[link]

2011. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!