Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szteroidos injekció milyen...

A szteroidos injekció milyen hatással lehet később a kutyára?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kutyusom, aki 3 hónapos kora óta allergiás, 20 dologra (allergiatesz mutatta ki). Próbáltunk legalább 10 féle gyógyszert, gyógysampont, a hyposzenzibilizáló kúra 2/3-ánál tartunk, de semmi eredménye, véresre vakarja a bőrét. Egyedül a szteroid segít, így 1 hónapig nem vakarózik, aztán kapja a következő adagot. Sajnos tényleg semmi más megoldás nincs, bármennyire is fáj ez nekünk:( A kérdésem az hogy később ennek milyen következményei lehetnek?
2009. márc. 22. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Ezt kérlek inkább az állatorvosodtól kérdezd meg, ne itt!!


és bármit is válaszolnak itt neked mások elsődlegesen az orvosotok szavában bízz!

2009. márc. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban a dokit kérdezd erről. Érdemes kipróbálni homeopátiás szereket is, egy ismerős kutya szintén szteroid helyett kapja őket és az őszi időszakot kibírta szteroid nélkül.(SanaVet állatorvosi rendelő, t.: 321-1355)
2009. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szia.

a szteroidos készítmények megnövelik a kutya vízigényét.és így többet fog inni,esetleg be is pisilhet.

nekem volt egy kutyám,aki szintén szteroidos gyógyszert szedett.Nekem ezt a pisiléses dolgot mondta, és hosszú távon károsíthatja a vesét..De igazuk van az előttem íróknak,kérdezd az állatorvosodat.És érdemes a homeopátiás készítményeket is megpróbálni,nem veszíthetsz vele sokat ugygondolom

2009. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
semmit nem próbálj ki amíg az állatorvossal nem beszélted meg!
2009. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyílván doki nélkül nem tudok és nem is fogok semmit kipróbálni... Ezt nem tudom mire értetted.
2009. márc. 23. 15:37
 6/7 A kérdező kommentje:
A 2. és 3. válaszolóknak köszi a segítséget:)
2009. márc. 23. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2009. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!