Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kellene félni a HARCI...

Miért kellene félni a HARCI KUTYÁKTÓL?

Figyelt kérdés

Annyi embert hallok, meg látok, hogy nem is tudják pontosan milyen fajta kutyát látnak, de harci kutyáznak.

Ismerősömnek a dobermannját harci kutyázzák, amikor sétáltatja.

Szomszédom bull terrierjére harci kutyáznak, azt még megértem, mert van benne valami, de arra sem tudják, hogy milyen fajta, csak hogy harci kutya.

Nekem az argentin dogomat harci kutyázzák, amikor semmi köze a harcokhoz.

Most komolyan.

Ezek honnan veszik, hogy melyik kutya lenne harci kutya, és egy harci kutya mióta támad emberekre sétáltatásnál?

Tudtommal a harci kutyák egymásra támadnak kutya viadalokon, és azokat nem viszik sétáltatni.


2011. jún. 17. 14:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

És mi a kérdés?

Valami a harci kutyákról az tuti, de végülis mire vagy kiváncsi?

2011. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert ostobák, és a neveletlen elkorcsosított kutyák balesetei miatt megbélyegeznek minden olyan kutyát amelyik 15 centinél magasabb..
2011. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 JLlompi ***** válasza:
41%

erre van egy szerintem pont ideillő idézet

"Ha egy szép nő lenge öltözékben áll az út mellet senki se gondolná , hogy csak a túloldarla akar átmenni"

2011. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Rossz beidegződés, tájékozatlanság, előítélet, stb. Fogalmuk nincsen a kutyákról úgy általában. Van egy pitem és egy cane corsóm. Az utca másik oldalára megy át, aki szembe jön a járdán:)
2011. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés. Elég sok tudatlan ember van :S Én is sok valakitől hallom a harci kutyázást, holott azokon a kutyákon kívül amelyiket harcoltatják a többinek semmi köze a harci kutya kategorizáláshoz még ha gyönyörű staffordról, argentín dogról... is van szó. Minden kutya olyan amilyenre nevelve van. Hülyeség ez az egész harci kutyázás és számomra idegesítő is.
2011. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

nem tudom pontosan hogy miért alakult ki ez a hülye sztereotípia, de felénk is ha már a kutya füle nem log mint a tacskonak és vágott a farka akkor már harci kutya.. esetleg ha az öreg nénike még nem látott olyan fajtát és nagyobb egy csivavánál akkor már az is harci kutyának számit a szemében... plussz a média is tehet erröl mert sok hülyeséget irnak azok is ....



vagy valami ilyesmi :D

2011. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát azt kérdezem, hogy ha nem értenek a kutyákhoz, se a fajtájukhoz, akkor miért kell harci kutyának mondani valakinek a kutyáját, és beszólni neki, hogy ne hozzam ide, tegyek rá szájkosarat, meg elrántják a gyereket, ha oda jönne megsimogatni a kutyámat, és én megengedem.
2011. jún. 17. 14:47
 8/25 anonim ***** válasza:
Gondolom félnek attól hogy harap. Mit csodálkozol ezen?
2011. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem az angol bulldogomra is szokták mondani, hogy "azonnal tegyen szájkosarat a harci kutyájára". Néha megkérdezik, hogy ez bidbull? Olyankor mondom, hogy igen, persze!
2011. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ez a cikk is mókás: [link]
2011. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!