Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik most rendesen...

Miért nem eszik most rendesen a kutyám? :S

Figyelt kérdés

10 hetes Goldi kiskutyám olyan 1-2 napja nem igazán eszik. Legalább is azt vettem észre. Eddig semmi gond nem volt, szépen megette a tápot, amit úgy adtam oda neki, hogy felöntöttem meleg vízzel, hogy felszívja a táp, és könnyebben meg tudja enni :) Ugyan annyi menyiséget kap, mint eddig! Mi lehet akkor most a baj? Talán a meleg miatt? Vagy fel kellene dobnom valamivel, májkrém, vagy hasonlók? Kérlek segítsetek, mit tegyek?

Ui: Mintha picit vékonyabb lenne.. ez azért lehet mert nő? :)

Előre köszi a választ!


2011. jún. 17. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:

1. meleg van

2. lehet, többet adsz, mint ami kellene.

3. figyeld alaposan, lehet, valami bujkál benne.

2011. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

3.-ra rippelek... még csak egy oltást kapott.... 6 hetesen.

Tudom hihetetlen.. :S 8hetesen és 4naposan hoztuk el. Az állatorvossal meg volt beszélve, hogy lejön és beoltja. Mivel még kicsi nem vihetjük máshová, meg egyébként is így szokták, hogy lejön az orvos. Aha... rohadjon meg nem jött le... Tegnap előtt felhívtuk, hogy akkor lejön-e most már másnap? Mondta, hogy igen 6 után. Azóta várjuk :))) Hívtuk még tegnap, de fel sem vette, vissza sem hívott. A szeme se állt jól. Kerestünk egy másik orvost. Hála istennek ő ma lejön! Megkapja a kombinált oltást, és kap egy féregtelenítő tablettát, azt mondta :)

Remélem, hogy nem lesz semmi baja. Lehetséges, hogy picivel többet adtam neki, de ennyi kell neki.. csak 1-2 napja nem eszi meg, meg hozzá se nyúl szinte. :S

2011. jún. 17. 16:21
 3/8 anonim válasza:

nem kell szívrohamot kapni...és a legrosszabra se gondolni :)))

meleg van ...azt figyeld h iszik e rendesen, mert ha azt se teszi akkor van a probléma és akk lehet tényleg van vmai baja...

egyébként személyes történet...nekem huskym van és ő kicsi korába ugyan ezt kapta...néha kapott a kezemből szalámit vagy valamit...amit persze jobban szeret és rájött hogy az finomabb és a cél elérése érdekében nem ette meg a kajáját :DD adj neki főtt kaját:D ha azt se eszi meg akkor van a baj....ezzel nem azt mondom h innentől kezdve azt kell adnod mer tmi se tettük azt...én ebben az időben kiraktam neki a szárazat ha nem kellett neki elvettem...a 3. napon már ette mint a kisangyal...és ezt a módszert az állatorvosunk ajánlotta :)))))


szóval szerintem ezeket csináld meg

1 nézd h iszik e rendesen

2 adj neki más kaját, ha azt megeszi semmi baja csak válogatós

3 ha egyébként játékos jókedvű akkor csak a kaját unja

2011. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :D

Rettenetesen játékos :D Rohangál, mint a mérgezett egér :D

Vizet iszik, de amikor már eleget ivott, kiborítja :D ...

Ma kitettem neki egy lavort tele vízzel..abban pancsolt, de a vizes tálját még mindig kiborítja :) Főtt csirke husit mikor kóstolhatja meg? Vagy bármi hasonlót? Főzeléket ilyeneket ehet? :)

2011. jún. 17. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:

A meleg miatt. Napközben az enyémek hozzá se nyúlnak a kajához, csak reggel, és este.

Ne aggódj túlon-túl, az sem jó. :)

2011. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A főtt husi és rizs még jobb,mint akármilyen táp vagy konzerv :) Hűtsd ki rendesen,épp hogy csak langyos legyen:)

De az is lehet, hogy csak nyúlt. A mi kutyusunk is 10-11 hetes és ő is "le van fogyva", hosszabbak lettek a lábai is, meg megindult a szőrcseréje...sokat változnak.

2011. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D

Én is észre vettem rajta a változást, és hogy vedlik. Az is a növésre utal, hogy már többet, és sokfelé kakil :) Igaz?

2011. jún. 17. 22:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaja, ilyenkor kell vigyázni az étkeztetésükre, adjál neki zöld kagyló kivonatot, mivel nagytestű kutya lévén porcerősítőre még jobban szüksége van :)
2011. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!