Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » állat kínzás? (Kérdésed túl...

állat kínzás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

pusztán KÍVÁNCSISÁGBÓL 100%-ig ELMÉLETI síkon:

ha 1 óriás kígyót élő nyúllal etetnek az nem állatkínzás

de mi van ha más állatot? teszem azt 1 csivavát :D [nyugi nincs se kígyóm se csivavám tényleg csak elméleti szinten érdekel] elvégre ugyan olyan állat az is mint a nyúl ..


nem az erkölcsi része érdekel mivel nálam az egér megetetése a kígyóval már bőven ki veri a biztosítékot inkább a jogi része


2011. jún. 17. 16:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

látom nem tiszta a kérdés :D


nem a nyúl megetetése a kérdés hanem a CSIVAVA :) tudod vau vau kis ruhákba öltöztetik a szőke cicababák és táskában hordják


am: jelenleg még nem tiltja törvény a kutya fogyasztást ha jól tudom csak tervezik be vezetni

2011. jún. 17. 17:33
 12/17 anonim ***** válasza:
De tiltja. És pont, hogy azt tervezik, hogy visszavonják ezt a törvényt. Számomra az nem világos, hogy csak ember nem fogyaszthatja e, vagy más élőlény sem...
2011. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Theia:


Erre gondoltam én is. Amit az előbb leírtam a kígyó etetéséről, akkor azért lepett meg engem, mert akkor még 11 éves voltam és még sosem láttam ilyesmit.

És tudom, hogy a kígyó az elhullott zsákmányt nem eszi meg. Egyszer találkoztam egy kígyós fiúval (mert volt nála egy kígyó) a vonaton. Kérdeztem tőle, hogy mivel szokta megetetni őt. Azt felelte, hogy patkánnyal, mert szereti annak az ízét, de csakis élve, mert akkor hajlandó enni a kígyó. Egyébként, nem tudom, milyen fajta kígyót tartott, de elég szelídnek volt.

2011. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
elírtam: szelíd volt
2011. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
vissza vonják ?:D jönnek majd a kínaiak a kóbor kutyákért csinálnak majd igazi kínai hot dogot :D
2011. jún. 17. 18:34
 16/17 anonim ***** válasza:
Ritka retardált vagy kérdező. Miért ne lenne a csivava kutya? Nem mindegy a mérete? Egy alacsony ember nem ember? Egy törpe ember, nem ember? Ja, és nem csivavám van, csak kutyaszerető vagyok, és egy igazi kutyaszerető MINDEN kutyát szeret, mérettől, fajtától, színtől függetlenül.
2011. jún. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A csivava nem kutya hanem díszpatkány. És én meg megeszem a kígyót :P nekem is ennem kell :D
2013. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!