Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy mini szobacirkál...

Szeretnék egy mini szobacirkálót örökbefogadni. Lehetőleg Budapesten belülről. Hol találok?

Figyelt kérdés
Már voltam menhelyeken és nézegettem a neten is,de eddig sikertelenül.
2011. jún. 18. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Illatos út! Ott keresgélj! Ha onnan elhozol egy kutyát akkor életet mentesz. Kétszeres telt ház van nálunk.
2011. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2011. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Illatos úton mindenképpen nézz körül, hátha. Ott most tényleg nagy a baj sajnos :(


Noéban is vannak aprókutyák: [link]


Mininél vannak Yorki-féleségek is:

[link]

[link]

[link]

[link]


És más apróságok is:

[link]


Hirtelen ennyit találtam, de érdemes végig böngészni az állatok.info-t s


Ha nem mered bevállalni az illatosi ismeretlen kutyákat, akkor ajánlom, hogy hozz ki kutyát a minimenhelyről, ők illatosról mentenek, tehát ha onnan hozol, azzal is szabadulhat hely az illatoson .

2011. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Aranyosak ezek a yorkik,csak van egy fiunk és azért szeretnék kölyök ill. fiatal kutyit,hogy összeszokjanak.

az illatos út honlapján ne tudok kategóriánként keresni?

2011. jún. 18. 12:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Túl nagyok az igényeid, ahhoz képest, hogy ingyen elhozható kutyát szeretnél.


Egyébként amit én belinkeltem, az a kutya csak 6 hónapos, még bőven kölyök. 2-3 hónapos yorkie jellegű kutyát nem fogsz találni, mert csak akkor adják be őket ha senki sem viszi el. (ez 6 hónaptól felfelé jellemző)

Ha 2-3 hónaposat szeretnél, vásárolj egyet tenyésztőtől.

2011. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sajnos az illatos honlapon nem lehet. Ha viszont kölyköt fogadsz be, ott benne van a pakliban, hogy nem lesz annyira padlócirkáló, és esetleg nagyobbra nő, mint amire számítottál.


A minis kutyák általában ideiglenes befogadónál vannak, tehát mindent el tudnak mondani a viselkedésükről, és a gyerekekhez való viszonyról is. Illetve oda tudtok járni családostól látogatni, barátkozni, ismerkedni ha megtetszik valamelyik. Kevésbé zsákbamacska, mint az illatos.

2011. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

elnézést!puma tényleg 6 hónapos!!!fel is hívtam őket még tegnap és 15000ft-ot kérne érte a nő.

mondtam is neki,hogy akkor miért úgy hírdeti,hogy örökbefogadható??!!


én egy szóval sem mondtam,hogy nekem yorki kell.sőt!!!egy keveréknek jobban is örülnék!!

2011. jún. 18. 12:21
 8/13 anonim ***** válasza:
A menhelyeken is kérnek pénz a kutyusokért, sőt, a fajtamentők is, hiszen nekik is valamiből fent kell tartani magukat. Viszont amit kifizetsz, az az oltások és a chip ára, amire neked is ki kéne adni a pénzt.
2011. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Benne van a leírásban: "Családlátogatással, orvosi költségeinek megtérítésével, örökbefogadási szerződéssel keres gazdit!"


És az orvosi költségei hidd el nekem, jóval 15 ezer fölött vannak, csak maga a műtét minimum annyi volt, tehát tök korrektek, hogy ennyit elkérnek érte. Ha az illatosról kihozol egy kölyköt, ennél az oltási programja is jóval többe fog kerülni, és gondolom nem szeretnél gyerek mellé oltatlan kutyát.

2011. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Menhelyen illik 10-15e forintot adni hisz "keszen" kapod a kutyat. Oltava, fereghajtva, chippelve, ivartalanitva, egeszsegesen. Ha mind ezt neked kellene kifizetni az joval 15e felett lenne. Ennek ellenere vannak olyan alapitvanyok ahol elhozhatod a kutyat ingyen de eselyes hogy csunyan neznek majd rad.
2011. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!