Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BP hol lehet venni/örökbefogad...

Ötv kérdése:

BP hol lehet venni/örökbefogadni egy Bordel collit?

Figyelt kérdés
szeretnék egy Bordel colli kölyök szukát BP en! merre birok szerezni???
2011. aug. 1. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
1 google, 2 igazán kihasználhatnád hogy BP-n laksz, mert szinte még mozdulnod sem kell, szinte minden nagyobb dolog pesten van, sé ah én úgy megoldom a dolgokat, hogy országszélén lakom akkor ...
2011. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fajtamentők elérhetősége:

[link]

Van itt egy 1 éves fajtatiszta collie és egy 8 hónapos collie keverék. De azért még nézzél szét a honlapon!

2011. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

örökbe fogadni a fajtamentésen vagy menhelyen tudsz. Kölyök nem valószínű, hogy van..

De bordert csak tenyésztőtől vegyél mert a bordereknél van örökletes halálos betegség a TNS ami egy immunbetegség és fiatalkori halála jár szóval ezt jobb nem kockáztatni...

2011. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

na de hogy válaszoljak is:

[link]


ez kapásból 3 kennel sok szerencsét :D!

2011. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link] itt az összes kennel.. figyeld, hogy meglegyenek a szülők szűrései. szembetegségek, TNS, csípőízületi diszplázia


Vagy próbálkozz a fajtamentésnél.

2011. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

Őket nézd meg, (lehet hogy nem Bp-i az összes) szerintem aranyosak :)

2011. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocs kérdező, de ha még a kutya fajtáját sem tudod helyesen leírni (nem bordel colli, hanem border collie..), mégis mit tudhatsz magáról a fajta jelleméről, mozgásigényéről, tartásáról stb.?


Egy élőlényről van szó, nem dobhatod el 1 évesen, csak mert rájöttél nem való neked ez a fajta.

Nem kéne még kicsit utánajárni a dolgoknak?

2011. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az előzőnek igaza van. :)


Expressz.hu-n is tudsz találni, ha kicsit alaposabban végignézed őket. A miénk is onnan van (bár nem border collie.)

2011. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hajrá...az expresszen találhatsz border collienak kinéző valamilyen kutyát. Az olyanokra az a legjobb kifejezés: "nyomokban border colliet is tartalmazhat".

Kérdés mennyire vagy igényes és mennyire fontos neked, h a leendő kutyád örökletes betegségektől a legnagyobb eséllyel mentes legyen...

2011. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én nem mondtam h BP-nlakom!!!Csak jövöre költözöm el és BP n fögok élni-.-" nem ugyan az a pozitiv válaszoknak örülök de az elsönek nem mert lekicsinylöen szolt hozám-.-" most egy faluba lakom azé kérdeztem mert oda kell egy kutya és nem tom h merre induljak el. de köszönöm a pozitivakat megin:) nagyon örülök h vannak normális emberek is:D
2011. aug. 5. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!