Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eladnám yorki kan kutyámat....

Eladnám yorki kan kutyámat. Hol lehet feladni hatékony hirdetést? Már próbáltam az expresszt és a haziallat.hu-t de eddig még nem jelentkeztek. Hol hirdessek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 13:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
66%

Nem küldenél egy képet, meg, h mennyiért árulod? És miért...

Ilyenek.

Lehet érdekelne!

2009. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
84%
Azért nem tudod eladni mert tele van yorkie hirdetéssel minden oldal, ugyanis tele van szaporítóval és olyan "felelősségteljes" gazdákkal Magyaroszág, mint te. Egy tisztességes tenyésztő el tudja adni anélkül is a kutyáit hogy hirdetgetnie kellene.
2009. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
70%
Mennyiért adod és milyen idős? Érdekelne.
2009. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Én nem tenyésztő vagyok. A szülinapomra kaptam a kutyust, de másik kutyám nem szereti őt, ezért szeretném eladni. 40 ezer Ft-ért vette a párom, de én 20 ezerért oda adnám olyannak aki tényleg tud vele foglalkozni.

2009. márc. 23. 13:41
 5/41 A kérdező kommentje:
1. hozzászólónak el ment a mail. :)
2009. márc. 23. 13:43
 6/41 anonim ***** válasza:
43%
Hűűű. Yorkie 40ezerét? Akkor az vagy nem fajtatiszta vagy a szülei nem tenyészszemlések, nincsenek örökletes betegségekre szűrve, magyarul simán lehet hogy egy olyan kutyát akarsz továbbpasszolni akire majd több tízezer forintot kell költeni. Szegény hülye leendő vásárló.
2009. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Látom te nagyon értesz a témához! Érdekes, hogy az első yorkimat se 200 ezerért vettem hanem 55-ért TENYÉSZTŐTŐL!!! Láttam a szülőket is, törzskönyve is van és köszöni szépen jól van. Már 4 éves és semmi baja soha nem volt. Attól, hogy 40-50-ért eladnak kutyákat még nem azt jelenti, hogy nem fajtatiszták meg hogy valami bajuk van! Egyébként ha lenne valami baja akkor a doki szerintem észre vette volna rajta, talán egy állatorvos jobban ért hozzá mint te!
2009. márc. 23. 13:53
 8/41 anonim ***** válasza:
71%

bocsánat nem kötözködni akarok de 4 éve az 55ezer reális volt....most a 40 nagyon nem az!


törzskönyv nélküli kutyát egyébként legtisztességesebb ingyen örökbe adni, mert hát hivatalosan keveréknek számít, azért meg ugye még 20 ezer is konkrétan pofátlanság....


szóval nem az oldal rossz ahova felteszed, hanem az emberek kezdik érteni hogy vagy vesz törzskönyveset drágábban vagy befogad...szerencsére egyre kevesebb embert lehet megetetni a több tízezres törzskönyv nélküli kutya dologgal!

2009. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
70%

Egyertértek az utolsóval!

Bizony nagyon értek hozzá, ugyanis kicsit utánanéztem a dolgoknak, nem úgy mint te. A 40ezres kiskutyádnak lehet hogy most még nincs baja, de a felelőtlen tenyésztés miatt később kijöhet a patella, szívbetegségek, és had ne soroljam.

És igen, szerencsére az emberek kezdenek rájönni hogy egy pár tízezer forintért árult kutya mögött nincs sok tenyésztési szakértelem, csak összeraktak két bizonytalan hátterű kutyát aztán puff lesz ami lesz. És biza, amelyiknek nincs tk-e az keverék. Sajnálom!

2009. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Szerintem amit leírtál az egy baromság. Olyan kutyákat adnak drágábban amiket kiállítási kutyának vagy tenyésztésre szánnak és alkalmasak is a tenyésztésre. Az elég meglepő lenne ha te döntenéd el, hogy melyik kutya alkalmas rá és melyik nem. Erre meg vannak a kiállításon a megfelelő emberek akik szakképzettek és már akkor meg tudják állapítani egy kölyökről, hogy "milyen kutya lesz belőle" amikor kibújik az anyjából. Egyébként meg nem kötözködni kéne hanem egy kicsit gondolkodni mielőtt osztod itt az észt! Olyan meg nincs, hogy elvileg meg gyakorlatilag fajta tiszta kutya! Vagy fajta tiszta vagy nem. És ezt nem a törzskönyv dönti el, hanem az hogy a milyen kutyáktól származik. Ha születik egy tenyésztőnek 3 kölyök kutyája amiből mondjuk 2-nek kikéri a törzskönyvet, akkor csak az az a 2 lesz fajtatiszta? Vagy mi? Gondolkodjál már el mielőtt baromságokat írsz! Egyébként meg nem kiállítás győztes mit tudom én milyen jó vérvonalú kutyáról beszéltem hanem egy egyszerű Yorki kutyusról. De semmivel nem jobb nála egy tenyésztőtől vásárolt törzskönyves kutya, ugyan úgy néznek ki, hasonlóan viselkednek stb. És nem azért 20 ezer Ft mert valami baja van vagy beteg. Teljesen normális, aranyos, okos, bájos mint a többi Yorki, meg mint a testvérei is akiknek mellesleg van törzskönyvük! Úgyhogy légy olyan kedves és máshol, máson éld ki az ideg bajod, osztogasd másnak az észt és ne nekem akard megmagyarázni, hogy hogyan lesz az emberből jó gazdi! Inkább látogass el egy menhelyre és azokat oszd ki akik oda rakják be az ártatlan kutyáikat!
2009. márc. 23. 15:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!