Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy pincsi hogy gondolja,...

Egy pincsi hogy gondolja, hogy megbirkózik KÉT rotweilerrel?

Figyelt kérdés

Elmentünk sétálni haverommal, és hota a pincsijét.

De, nem értem hogy az a kutya hogy gondolkozik. Minden kutyára ráugat, és a kerítésnél, rohan, és morog.

És volt egy ház, ahol volt két hatalmas rotweiler.

És azokra úgy ráugatott, és oda rohant a kerítéshez, és morgott. A két roti meg bezsongott, és iszonyúan ugatták, morogtak.

És haverom alig bírta elrángatni pórázon onnan a kutya, mert nem akart jönni, csak támadni akart.

Normális ez a kutya?

Hogy hiszi azt, hogy egyedül elbánna velük, amikor a térdükig se ér fel.

Csak azért érdekelne, mert én tuti nem ugatnék be, két kigyúrt gengszternek, hiába lenne köztünk egy kerítés.

Hülye lenne a kutyája?


2011. jún. 18. 21:42
1 2
 11/15 zsuzsabazsa ***** válasza:
Mazochista a kutyád. Bátran a nagyok elébe mennek, széttépetni magukat.
2011. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát ez vicces! Nekem is kistestű kutyám van, de amilyen kicsi olyan nagy az önbizalma! Sokat van vele foglalkozva és jól volt szocializálva de igen domináns kutya! Még a legnagyobb német juhásznak is neki megy ha kell! Volt olyan hogy egy kóbor német juhásznak ment neki mikor a német juhász rámorgott beszaladt a lábam mögé akkor már be tojva :) !
2011. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jól nevelt,szocializált kutya nem megy neki egy nagyobbnak,főleg ha kan.Csak ha idegbeteg.Rá kell éreznie,hogy az nagyobb.Ha nem így lenne,akkor a farkasok kipusztultak volna,mert nem nézték,érezték volna,hogy a medve nagyobb és erősebb....Vagy a sakál,nekimenne az oroszlánnak,mert ő domináns lélek,s nem érdekli...A természet az ilyen karakterű állatokat,amelyek nem éreznek rá a veszélyre,szelektálja.Ha rosszul neveltség kérdése,az más,de ha helyes szocializáció mellett is a törpe támadja a nagyobb,erősebb egyedet,ott már nem a "túl domináns" gond van,hanem egy idegbajos kutyáról.Az ilyeneket nem volna szabad tovább szaporítani.Én így gondolom.
2011. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

még nem érte csalódás

majd egyszer megcsócsálják a bundáját, aztán majd a falevéltől is reszketni fog

2011. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
49%

Pincsi kutyák különben agresszívabbak mint a többi kutya, nekünk rotink van kezes bárány ;)

Vele szoktam napozni meg minden XD

Meg mi póráz nélkül sétáltatjuk és ha szólunk akkor jön,ha kutyát is lát , nevelésen sok múlik !!

2011. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!