Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudtok erről a tápról?

Mit tudtok erről a tápról?

Figyelt kérdés
Trainer top breeder.Elvileg olasz tenyésztői táp, tenyésztői áron 20 kg 15 ezer ft...Neten nem találtam semmi használható információt!
2011. jún. 18. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Olaszországból van a kutyám. Kölyökként ezt kapott és a tenyésztő adott is egy 3(vagy 5?) kilós zsákkal amikor elhoztam. Jó táp volt, szépen fejlődött tőle 3,5 hónapos koráig azt ette (3 hónaposan hoztam el). Én sokalltam kicsit az árát, ezért nem etettem azzal tovább. De a tenyésztő ha jól tudom ezzel etet és ugyan nem kérdeztem h milyen, mi a véleménye, de a kutyái jól néztek ki.
2011. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jók a Trainer tápok. Sok embert ismerek akik ezzel etetnek és nagyon szép a kutyusuk.
2011. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyám nem eszi a száraz változatot,de a konzervjét igen.
2011. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!