Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudtok mi a véleményetek...

Mit tudtok mi a véleményetek erről a tápról?

Figyelt kérdés
Http://www.dado.hu/index. Php
2010. máj. 12. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó minségűnek tűnik.
2010. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam róla, de ettől még lehet jó... az oldalon leírtak alapján nem lehet rossz.
2010. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokan dicsérik,az én kutyám nem eszi.
2010. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

még az ára is jónak tűnik.

Az a baj hogy a prémium tápok között van pár db amit mindenki istenit a többit meg,...

Nem igazán értem hogy ezeket a tápokat mért nem hirdetik a tvben? Mindenki azt hiszi ami a reklámban van hogy az jó.

Én is azt hittem :) sokáig...

2010. máj. 12. 15:55
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem hirdetik , mert gondolom nincs rá pénz.A jó minőségű tápokat kevesen veszik , a sok sz@rt meg sokan hisz kevés pénzért állítják elő (lásd az összetételt) és sokkal többért adják el , de ígyis ezek a legolcsóbb tápok.Vegyük a példa kedvéért h Mo-on van 1 millió kutyatartó , abból sztem 100e kutyatartó (sztem ezzel a számmal nagyon felülbecsülöm ezt a számot) vesz normális tápot , a többi ember meg veszi a sz@r fajtákat.Mondjuk az ócska táp 300ft/kg míg egy középkategóriás 5-600ft/kg , a prémium meg 1000ft/kg nál kezdődik , az mberek többségének csak a pénz számít sajnos ....
2010. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1000 Ft egy kiló táp? Az havi 30 rugó,annyit a saját kajámra nem tudok költeni,abból eszünk 3-an.
2010. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Há ez függ attöl is mekora kutyárol van szó...


Egy kistermetü nem eszik meg 1 kg 1 nap...



A Happy dog melyik kategoria? A nagykutyám azt eszi.

2010. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Happy Dog középkategóriás.

Egyébként a drága táp sem 30 ezer/hónap,nagytestű kutya etetése kb.200 ft/nap körül jön ki belőle.

2010. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most próbáltam ki, nálam bevált. Hús alapú, nagyon jó ár-érték aránnyal, a kutyák is szívesen eszik. Gyakorlatilag kevergetés nélkül kezdték kapni, de nem lett hasmenésük tőle. A székletnek jó az állaga és kis mennyiségű. Hirdetik is egyébként, de csak szaklapban, az A kutya újságban látom egy ideje a reklámjukat.
2010. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, a halas large breed volt az. Előző voltam.
2010. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!