Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám kutyámat kicsit...

Hogyan tudnám kutyámat kicsit mérgesíteni?

Figyelt kérdés
1 éves Amstaff nagyon nyugodt kutya jó idegrendszerű csak az a baj vele hogy nagyon lusta nem akar ugatni
2011. jún. 18. 23:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

hehehehehee

nem akarom én elrontani

2011. jún. 18. 23:50
 12/21 anonim válasza:
Az előző vagyok. Csak annyi, hogy nem várták, hanem varrták. Majdnem ugyanaz, de azért mégsem.
2011. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Vagyis azt akarod, hogy jelezzen a kutya?

Egyáltalán nem ugat? Ha csak apró vakkantás is van, amikor valaki áll a kapu előtt, dicsérd meg. Aztán azonnal hallgattasd is el, hogy fölöslegesen ne ugasson. Ha te ,vagy valaki megjelenik a jelzésére, onnantól már csend van.

Amúgy még fiatal. Az öv hajlam majd kicsit később ébredezik benne

2011. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
csak azért kellene kicsit jelezzen mert van vagy 20 motor és volt má rá példa hogy loptak alkatrészt! (szerelek)
2011. jún. 18. 23:54
 15/21 A kérdező kommentje:
értem kösz választ!
2011. jún. 18. 23:55
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Egy amstaffhoz nem fognak bemenni lopni ha csöndben van sem.
2011. jún. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Előző! Nem a lóf@szt.

Kérdező! Ne a mérgesítés legyen a cél, hanem egy egészséges bizalmatlanság idegenekkel szemben. Ez nagy különbség.

Ehhez tapasztalt segítők kellenek, és ha nincsenek ilyenek a környezetedben, akkor természetesen kutyasuli.

Hozzá nem értőként nem szabad próbálkozni ilyennel, mert nagyon könnyen, nagyon el lehet rontani így egy kutyát!

2011. jún. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Miért nem válaszoztál olyan kutyafajtát amelyik jelző kutya?! Mondjuk nekem tacskóm van még arra is jelezz ha egy légy szál be a házba! Szerintem ha neked ilyen kutyád van nem kell megváltoztatni nem kell mérgesíteni! Szerintem csak nem a legkörültekintőbben választottál kutyát!
2011. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Örző-védő foglalkozás. És ott nem mérgesítik, hanem kiképzik jelzésre, illetve házőrzésre.
2011. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ÖV képzés. Egyébéként nekem is csendes lusta kutyám van, 3 éves. Mindig is azt hittem, hogy kiadogatná a cuccot a betörőnek, vagy virsliért elmondaná a széf kódot. Ehhez képest egész eddig élete 3,5 év során kétszer volt oka ugatni és akkor ugatott is, mint egy elmeháborodott. Arra, hogy ott mászkál valaki, csöngetnek, vagy kopognak, vagy ilyesmikre nincs egy szava se.
2011. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!