Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyen kutyát ajánlanátok nekem?

Melyen kutyát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk és tudom hogy sokak szerint állatkínzás panelban kutyát tartani de azok ne írjanak akik így gondolják. Úgy hallottam van olyan kutya ami nagyon jól érzi magát panelban is. Szóval olyan kutya kéne aminek nincs sok gond a szőrével kis vagy közép méretű jól kijön más házi állatokkal. (szomszédban lakik egy macsek a gazdáját mát megkérdeztük őt nem zavarná a macskák jól meg vannak kutya mellet) Nem túl nagy a mozgás igénye viszont igényli a törődést és a szeretetet. És alapjában véve nyugodt természetű. Előre is köszönöm a válaszokat. :)
2011. jún. 19. 16:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam nem macskák hanem macska.
2011. jún. 19. 16:10
 2/13 anonim ***** válasza:
Kínai meztelen kutya:) Nekem jópofinak tűnük,de mások szerint undorító..hát nem tudom te hogy vagy vele,de szerintem aranyos..:) sokan meg azért utolják merthogy nincsrajta túl sok szőr..
2011. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát van olyan közte ami nekem is tetszik. :) Nagyon viccesen néznek ki de az olyanok akiknek kilátszik a nyelvük meg ilyesmi na azok nem tetszenek!
2011. jún. 19. 16:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Bulldog

Lusta, kényelmes kutya. Csak jó helyről vegyétek.

Menhelyre menj be ott ismerik a kutyákat és ha elmondod az igényeidet ajánlanak 1-2-őt :D

2011. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
francia bulldog! Nagyon eleven, imádja az embereket, egy kis bohóc és végtelen kedves. Emellett egy rövid kis séta megteszi neki, mert fáradékony. Vagy mopsz:) Bátyáméknak az volt és egy tündér :)
2011. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
angol vagy francia bulldog! :)
2011. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 xnorkax ***** válasza:

A legtöbb kutya jól érezheti magát panelban, ha megkapja a megfelelő törődést, foglalkozást, mozgást.

Én a mopszot, a francia bulldogot, esetleg a csivavát ajánlanám neked. De vigyázz, mindhárom elég népszerű fajta, úgyhogy csak rendes tenyésztőtől vegyél!

2011. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
beagleeee :))) lea.
2011. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs pontos elkepzelesed akkor keress fel egy alapitvanyt, mond el mit keresel es ok raboknek a perfekt kutyara. Az orokbefogadasnal elony, hogy pontosan eltudjak mondani az adott kutya igenyeit es hogy illik-e az eletetekbe. Valamit nyomon kovetik a kutya sorsat es ha baj van segitenek, vagy akkor vissza is veszik.

Ha Pest kornyeken vagy akkor oket ajanlom:

[link]

[link]

2011. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. :) Utolsó sajnos elég messze lakok Pesttől. :( De majd után nézek más helyen. :)
2011. jún. 19. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!