Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyen kutyát ajánlanátok nekem?

Melyen kutyát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk és tudom hogy sokak szerint állatkínzás panelban kutyát tartani de azok ne írjanak akik így gondolják. Úgy hallottam van olyan kutya ami nagyon jól érzi magát panelban is. Szóval olyan kutya kéne aminek nincs sok gond a szőrével kis vagy közép méretű jól kijön más házi állatokkal. (szomszédban lakik egy macsek a gazdáját mát megkérdeztük őt nem zavarná a macskák jól meg vannak kutya mellet) Nem túl nagy a mozgás igénye viszont igényli a törődést és a szeretetet. És alapjában véve nyugodt természetű. Előre is köszönöm a válaszokat. :)
2011. jún. 19. 16:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

angolbulldog.egyértelműen:D a bulldogok rossz hírével meg nem kell foglalkozni.nagyon aranyos tündérpofák,amik kifejezetten panelkutyák,mert az udvaron nem nagyon bírják a hatalmas meleget/mínusz fokokat.

imád a gazdi mellett heverészni a padlón,mozgás igénye nem túl nagy,de ha muszáj,kibírja a hosszú sétát is.gyerekekkel gyengéden viselkednek.szeretnek bohóckodni,igazi rosszcsontok,igazi családkutya.Ha jól van nevelve könnyen tanítható,bár kicsit csökönyös.Távhit,hogy veszélyesek a kisállatokra,vagy hogy nehezen jönnek ki más kutyákkal.A gazdiért bármit megtesz,ha úgy adódik,egy szarvasnak is nekimennének,csak hogy védjen.Néha horkolnak is,de ettől még jópofábbak.Rövid szőrük van,nem nagyon hullatják.

2011. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szonjus ***** válasza:
Szerintem szerezz be menhelyről :) azok a legjobbak :) Anyumnak westieje van, az enyém keverék, életében egyszer volt orvosnál (oltásoktól, rutin vizsgálatoktól stb. eltekintve) az ivartalanításakor... anyámé sokkal többször beteg ( és jó tenyésztőtől van, igényes helyről, ismerős tenyésztő)
2011. júl. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Ja volt egy lea nevű válaszoló aki azt mondta nekem a beagle való. Nem tudom hogy értesz e a kutyákhoz lea de a beagle legkevésbé sem lakásba való.
2011. júl. 10. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!