Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről le lehet szoktatni a...

Erről le lehet szoktatni a kutyámat?

Figyelt kérdés
Van egy majdnem 2 éves kan pekingi pincsim. Amikor leviszem sétálni, általában mindig van lent több kutyus, és ha meglátja őket mindig olyan nagy hisztit csap, hogy odamehessen hozzájuk. Ezzel nem is lenne baj, csak ha odamegy rögtön a másik kutya hátsójában van a feje, mind1, hogy fiú, vagy lány. Tudom, hogy így ismerkednek a kutyák, de az enyém folyton ezt csinálja, ha a másik játszani akar vele, ő akkor is csak a hátsóját szagolgatja. A másik meg, hogy amikor tovább akarok menni vele, akkor ő megmakacsolja magát, lefekszik, betámasztja magát a kis kezeivel, hogy ő már pedig nem megy sehová. Nem hallgat rám sem, hiába szólok rá ilyenkor, csak menne a kutyák hátsóját szagolgatni. Ez természetes, vagy le lehet erről szoktatni, hogy mondjuk ne csapjon ilyen cirkuszt, ha én azt mondom, hogy most már menjünk, mert nem tud értelmesen játszani?
2011. jún. 19. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vedd le róla a pórázt és hagyd játszani őket. Persze, hogy nem akar hazamenni,ha soha nem lehet együtt a többi kutyával szabadon.
2011. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ivaros, vagy ivartalan?

Barátnőm kan golden retrievere a világból is kirohant volna anno, csak hogy szaglászhassa a szuka kutyákat. Amióta ivartalanítva lett az sem érdekli, ha 10 tüzelő szuka áll körülötte.

2011. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs ivartalanítva. Nem mondtam, hogy nem lehet együtt a többi kutyával, de nem állhatok egész nap kint vele, valamikor el kell indulni. Teljesen mind1, hogy 5 perc után, vagy 2 óra után indulunk, soha nem akar jönni.
2011. jún. 19. 20:25
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó, de utána neked is feldugom.
2011. jún. 19. 20:28
 5/11 anonim ***** válasza:
előző te milyen betegségben szenvedsz?
2011. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szancsih96 válasza:
Semmilyenben..én megcsináltam a macskámmal és bevállt.
2011. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
téged is egy papuccsal agyonkéne ütögetni aztán feldugni hátha megtanulod hogy mi a NORMÁLIS dolog ^^
2011. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szancsih96 válasza:
Nem kell agyon ütni, csak egy picit, megpskol és tdom mi a dolgom;)
2011. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szancsih96 válasza:
*paskolsz
2011. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

jajj fel ne húzzátok már magatokat ezen kisfiún. láttátok már h 96-os? olyan kicsi kis magának való fiú még.( és lássuk be az is marad).


amugy sztem nem vagy falkavezér,nem vesz komolyan.

2011. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!