Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyám...

Hogyan szoktassam le a kutyám arról, hogyne ugasson minden zajra?

Figyelt kérdés
Négy lakásos társasházban lakunk és ha valaki megy el,vagy jön haza a házból egyből ugat.(Lakásban van a kutya)
2011. jún. 20. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor a probléma meg van oldva, leszokott arról, hogy ne ugasson.

Tanulj meg fogalmazni.


Egyébként meg szólj rá, büntesd meg ha ugat, ilyen marha egyszerű. Előbb-utóbb rá fog jönni, hogy nem éri meg, persze csak ha jól csinálod, és tényleg büntetésként érzékeli a kutya a dolgot. Szóval az ejnyebejnyét meg a fenékpaskolást felejtsd el, a legtöbb kutyára nem hat, pláne a nagyszájúakra.

2011. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy mindig vannak ilyen emberek akik képesek azért írni,hogy kötekedjenek.Ezen mindig meglepődőm.:)Megtanultam fogalmazni,és aki nem kötekedni akar az szerintem érti.Egy hiba azért van és remélem kitudod heverni és fogsz tudni aludni.(hogyne)szóköz nélkül lett véletlenül írva.Ne haragudj Grétsy tanár úr.De jó neked,hogy erre van időd.Oktatni másokat.Vagy lehet,hogy inkább sajnállak.
2011. jún. 20. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
igaz én kertesházban lakok és kintvan a kutya az udvaron én mindig bekészítettem 1 fél vödör langyos vizet . elkezdett a semmibe ugatni lelocsoltam és közbe határozottan mondtam nem szabad 1 hét után már tudta hogy nem kell a pl.: szélre ugatni vagy éppen egy elhaladó autóra . enyém is mindenre fogott
2011. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
22:19-es választ köszönöm.Nálam az a baj,hogy a lakásban van a kutya.Úgyhogy a vizes módszer nem jön be.Sajnos.
2011. jún. 20. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:
A válaszom hasznos részét is elolvastad, vagy csak az elejét?
2011. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg vizipisztoly. Ugyanolyan hatásos, mint a vödör, és nem áztatja el a lakást.
2011. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vizipisztoj is jó igaz .
2011. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!