Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyám...

Hogyan szoktassam le a kutyám arról hogy ugasson amikor a társait nélküle viszem valahova?

Figyelt kérdés

Nagyon alázatos és engedelmes kutya de ha őt otthon hagyom és másik kutyával megyek el akkor ugat amíg haza nem jövünk. Ha egyedül megyek akkor nem. Azt akarom hogy fogadja el hogy azt viszek magammal akit csak kedvem tartja.

Ja és ő van LEGALUL a rangsorban tehát erről sem lehet szó. Aki legfölül van az teljesen nyugodtan elfogadja ha őt nem viszem magammal, a középső is csak kis mértékben ugat, de a legkisebb nagyon.

És ami még érdekes: nem úgy van hogy kilépünk az ajtón és elkezd ugatni míg vissza nem jövünk, hanem csöndben van amíg az utca kutyái el nem kezdenek ugatni, ő ugat velük majd azt nem akarja abbahagyni. Vagy pl rárakom a gallért mert műtötték, sebes, stb. Ő észre sem veszi, úgy viseli mint egy kisangyal, de ha elmegyek akkor üvölt mint az őrült.

Rajtakapni lehetetlen mert olyan hülye helyen van a ház meg a kennel is hogy meglát. Mit tegyek?


2010. júl. 15. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű eset. Gondoltam az én módszerem működhet, de mivel az enyém otthon maradó azonnal elkezdett üvölteni, amint nélküle eltávolodtam a kenneltől, nem volt nehéz a megoldás. A Tiéd rafkós kutyuli...
2010. júl. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csontot, kong-ot, sípolós játékot, ilyesmit próbáltál már?
2010. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem szeret tárgyakkal játszani, csak eggyel de azt is csak velem. De az meg olyan gyenge hogy szétszedné. A kong meg túl kemény, nem szívesen vesz a szájába ilyen dolgokat. Ő inkább azt szereti ha simogatom vagy kergetőzik a másikkal :/ Amúgy sem tudom mit rakhatnák bele, az a töltelék olyan drága hogy nem vehetem meg annyiszor ahányszor dolgom van. Ő gazdamániás kutya nem labdamániás. :(

A nagy csontot fél óra alatt megeszi. Ha meg túl nagy akkor nem foglalkozik vele.

2010. júl. 15. 14:15
 4/6 A kérdező kommentje:
De a kongot lehet hogy megpróbálom ha lehet bele valami házi dolgot is rakni.
2010. júl. 15. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármivel megöltheted, csak nagyon-nagyon erőteljesen meg kell tömködni, mert különben a kutya nyom egyet rajta a fogaival, és minden kipotyog :D. Akár májkrémet, virslit vagy sajtot is rakhatsz bele, csak akkor utána el kell mosni, mert a nyálas kajamaradék bele büdösödik.

Nem kell megvenned a bele való tölteléket.

2010. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már terveztem hogy veszek, csak nem tudom mennyire érdekli amikor a többiek épp kint sétafikálnak :D
2010. júl. 16. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!