Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Muszáj tenyésztőnél "feliratko...

Muszáj tenyésztőnél "feliratkozni listára" és várakozni egy kölyökre?

Figyelt kérdés

Szóval hallottam, hogy ha kölyköt szeretnék egy tenyésztőtől többen jelentkeznek, és majd engem is felírnak, és eldöntik, hogy kinek adnak kutyát.

És van aki hónapokig, évekig vár egy kölyökre.

Muszáj ezt?

Nincs olyan, hogy beszélek velük, hogy 1-2 hónapon beül akarok egy kölyköt tőlük, és akkor majd kapok?


2011. jún. 20. 21:52
1 2
 11/11 panettone ***** válasza:

Nem értelek, ha tudod honnan szeretnél kölyköt. Esetleg tudod is melyik szukától/kantól esetleg konkrétan melyik szülőpártl akkor nem ara vársz hogy a tenyésztő mikor könyörül meg rajtad hanem konkrétan arra kiskutyára.

Amilyen szar mostanában a helyzet vannak kennelek ahol nem honapokon hanem jó eséllyel is csak mondjuk egy év múlva lesz alom. Én tökéletesen megértem azokat a kenneleket ahol nem is csinálnak almot mostanában.

Én a helyedben "nyomulnék", ha tényleg szeretnél első lenni a gazdik között aki kap kutyát akkor ne várd a csodát, érdeklődj kiállít-e és legyél ott. Érdeklődj a kutyák felől, legyél naprakész, érdeklődj mi kell majd a picinek, olvass utánna a fajtának és ha valami kérdésed van hozzá fordulj.

Egy igazán elkötelezett tenyésztőt nem annyira pénz érdekli, ha kapcsolatban vagytok szívesebben ad neked kutyát, ha nem is első választásút de kapsz majd.

2011. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!