Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek Cesar...

Mi a véleményetek Cesar Millan-ről? Pozitív, negatív stb.

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 23:31
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
77%
Nagyon jópofa, ahogy utánozza a kutyák viselkedését :) Amúgy meg láthatóan ért ahhoz, amivel foglalkozik... szerintem különleges tehetség :)
2011. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
A legjobb. Azt hiszem, ezzel mindent elmondtam.
2011. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

Pozitív, mert felhívja a figyelmet a kutyák nevelésének fontosságára, és arra, hogy nem a kutyák nevelhetetlenek, hanem a gazdái nem értenek hozzá.

1 adást láttam csak, többet nem tudok róla mondani.

2011. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Profi a tag, kétségkívül. :) Nekem mondjuk kissé ellenszenves úgy a fejszerkezete alapján, van benne valami tenyérbemászó, de látszik, hogy van benne hivatástudat, szakértelem, türelem és kutyaszeretet!
2011. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

amerikai, azt hiszem ezzel mindent elmondtam. viccet félretéve tényleg nagyon tenyérbemászó, már idegesítően, de azt el kell ismerni, hogy amit csinál azt elég profin csinálja. tudom, hogy vannak nála jobb kiképzők, vannak akik legalább ennyire értenek a kutyákhoz, de az ő tehetségét is el kell ismerni. szép magyar szokás szerint aki tud valamit azt azért fikázzuk, aki meg nem azt meg azért mert ő nagyon sz*r, hogy ezt se tudja.

nemrég volt egy hasonló kérdés, ott én példálóztam mindig a huskykkal, de ott a kérdező arrogáns és beképzelt volt

2011. jún. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Ért a kutyákhoz, ezt elismerem, nagyon sok hasznos dolgot lehet tanulni a műsoraiból, de azért nem kell szentírásnak venni mindent, amit mond. Kicsit túl van istenítve. :)
2011. jún. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Tenyérbemászó-> ez mit jelent?


És Victoriáról? Az Ő műsora azt hiszem a spektrumon megy. Póráz két végén címmel.

2011. jún. 21. 00:20
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
IMADOM CAESART!!!:)NAGYON SOK MINDENT TANULTAM ONNAN ES ALKALMAZTAM SIKERREL!EGYSZERUEN IMADOM!:)nagy rajongoja vagyok..negativ tulajdonsagai egyaltalan nincsenek,csak pozitivak,maximalisan erti amit csinal..latszik hogy szereti,tiszteli es ismeri a kutyakat!:)ugy tanitja oket hogy kozben a kutya erzeseit is szem elott tartja..mellesleg..:)sok olyan kutyan segitett akiken mas nem tudott es az agresszivitas miatt el kellett volna altatni:|raadasul hanyszor harapta meg mar kutya?de megsem adja fel,hanem segit kiegyensulyozotta nevelni a kutyakat:)
2011. jún. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszerű dolgokat tud elérni a kutyáknál, tényleg csodálatos. Az az egy "baj" van a műsorával, amit oda is írnak, hogy szakértő felügyelete mellett ne próbálja ki a módszereket. Szóval otthon ezeket pl nem lehet biztonságosan alkalmazni. Victoria talán nem annyira csodálatos, de ő házi "praktikákkal" dolgozik, amik biztonságosan használhatók otthon.

Azt hiszem nem mondok nagy újdonságot, ha azt mondom, egyiküknek sem véletlenül van saját műsora :)

2011. jún. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
ez az amerikai stílusa a tenyérbemászó. nem tudom teljesen megfogalmazni, csak körbeírni. pl amikor állandóan akkora vigyora van, ami ráadásul mű, mert féloldalas. az aszimmetrikus mimika megjátszott érzelemre utal. meg amikor a kutya lábával integet, meg úgy az egész lénye olyan mintha gyerekkorában beleejtették volna egy mázsa cukorba és azért ilyen édes, érted.
2011. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!