Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a miskolci Dacos...

Menzi kérdése:

Milyen a miskolci Dacos kennel? Van valakinek onnan származó kutyája? Milyen áron mennek amúgy a szálkásszőrű tacskók? Vélemény?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni egy szálkásszőrű tacskót, és ezért kérdezem.
2009. márc. 24. 12:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

Aranykoszorús Mestertenyészet!


Szerintem jó választás!

2009. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Én tavaly nézegettem a kutyáit a neten,hogy milyen eredményeik vannak,hát a legjobbak között vannak Mo.-on. Érdemes személyesen is megnézni őket!
2009. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert van egy kollégám, aki onnan akart kutyát venni, konkrétan szálkásszőrű tacskót, és ő azt mondta, hogy nem ájult el a kiskutyák szépségétől. Ő rövidszőrű tacskó tenyésztő, és onnan akarta megvenni az első szálkásszőrűjét, mert bele akart fogni a tenyésztésébe. Ő máshonnan vette meg a kutyát, de én nem gondolom, hogy egy ember véleményére adok, ezért kérdezem. Nem a reklám felület érdekel, tehát amit el tudok a neten olvasni róluk az nem érdekel. tényleges véleményre lennék kíváncsi. Amúgy köszi a válaszokat!
2009. márc. 26. 07:00
 4/17 A kérdező kommentje:
Na közben kiderült mennyibe kerül a kutyus. jóval több mint számítottam rá. viszont nagyon szép kutyusai vannak. csak hát az ár....de itt Borsodban többségében ennyiért mennek a törzskönyvezett kutyik. több helyet is hívtam mindenhol ugyanaz a válasz: 80 ezer forint. ez kicsit sok! szerintem
2009. márc. 31. 12:21
 5/17 anonim válasza:
89%
Miskolci dacos kennelnél ne vegyetek kutyát, mert örökletes idegrendszeri problémáik vannak, mi sajnos megjártuk. A tenyésztő nagyon inkorrekt, a válasza az vol, hogy “nincs garancia, bocs”!
2010. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Hatalmas a választék,úgy tudom 7 különböző fajta tacskó kapható,nem számolva a színvariációkat.A kölykök igazán minőségiek,Európa szerte keresik. Én nem tudok örökletes idegrendszeri hibáról,de bármelyik jó kutyát el lehet rontani,az nem a tenyésztő hibája.A tenyésztőnő nagyon aranyos és segitőkész.
2010. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem is ilyen drágák a kutyák! Már 35-40 ezerért is lehet kölyköt venni. Persze a van 80-100 ezres is,de az kaninchen ritkaság.
2010. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Hat évesen, néhány napja halt meg a kiskutyánk. A Miskolci Dacos kennelből vásároltuk. Sajnos minden szeretet és gondoskodás ellenére folyamatos problémák volták a kutyussal: két műtéten esett át, daganat, pajzsmirigy, atka, kopaszodás. Mindezzel együtt nagyon szerettük. A következő kutyánkat menhelyről választjuk.
2011. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Az aranykoszorús mestertenyésztő címet nem akármiért adják szerintem. Biztosan jó kutyák születnek ott. Persze 1999-óta sok kutyus látta meg a napvilágot a tenyészetben és a -nagy számok törvénye alapján- előfordulhat beteg,hibás utód. Ha még a tanyészetben kiderül és örökletes hiba,biztos kedvencnek,hobby kutyának adják el. Ha utána derül ki,a gond mérlegelése után a tenyésztő dönt,hogy jogos-e a kártérítés. Szerzett hibára biztos nincs garancia.
2011. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Én és az ismerősöm is onnan vett kutyát. Szuper! Meg vagyunk elégedve velük. Vagányak és egészségesek.
2011. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!