Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 160 centis 50 kilós lány...

Egy 160 centis 50 kilós lány is elbírna pl rottweilerrel?

Figyelt kérdés
Persze nem fizikailag, hanem meg tudja nevelni, igaz? Tekinthet egy ilyen lányra is falkavezérként egy nagytestű őrzővédő?
2011. jún. 22. 13:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Aki meg nem tudja fegyelmezni a kutyáját,az egyszerűen ne vegyen semmilyet.Nem a fizikai erő számít.Ez butaság.

Egyébként most egy Staffordom is van és ugy megy mellettem mint egy angyalka.Akár póráz nélkül is.

2011. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
14:17! Az a kutya neveletlen volt. Sok férfi azt hiszi, hogy ha nagydarab, akkor minden kutya a lábai előtt fog heverni. Egy kutyának mindegy a nemed/testsúlyod/magasságod, egyáltalán nem ezen múlik. De ha kérdező te is hasonló adottságokkal rendelkezel, és felmerül benned ez a kérdés, hogy való e neked, nem ajánlom ezt a fajta kutyát. Hozzá magabiztosság, tapasztalat kell. Nem elég csak a kutyaiskola.
2011. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

14:17-es! A ó kutyát nem érdekel egy bámuló kisgyerek vagy egy másik kutya. Az enyém elindul a másik kutya felé, mondom neki h nem és már rá se hederít. A kiskölyköket meg imádja. Pl egy mellettünk elkismotorozó gyerekre még csak a fejét se emeli fel, annyira nem zavarja.


És már 12-13 évesen rotit neveltem, szóval bártan állítom, a világ egyik legjobb fajtája.

2011. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
de nem is vihetném én kutyaiskolába őrzővédőzni akkor?
2011. jún. 22. 14:36
 15/18 anonim ***** válasza:
Miért ne vihetnéd? De hogy oda jussatok, előtte sokat kell dolgoznod vele. Nem úgy megy, hogy sziasztok itt vagyok.
2011. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
már miért ne vihetnéd??
2011. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

tisztában vagyok vele hogy nem úgy megy. csak feltettem egy kérdést.


köszi a válaszokat

2011. jún. 22. 14:38
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg hogy hány centi és hány kiló vagy, hanem hogy szellemileg elég érett vagy-e egy ilyen kutyához. Határozottság, következetesség, türelem és nyugodtság kell ehhez,meg természetes tekintély. Na meg persze érteni kell a kutyákhoz,rendelkezned kell kutyás tapasztalattal. Akkor nem lesz gond. viheted őrző-védőre is.
2011. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!