Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van nektek úgynevezett kutya-b...

Van nektek úgynevezett kutya-barátotok?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy beagle. 10 éves lehetett, amikor örökre elaludt. Bár nem az én kutyám volt, nagyon szerettem, mentem is velük a sétára, még sétáltattam is. Szuka kutya volt. Úgy szerettem! Ő volt az én kutya-barátom. Nektek is van ilyen (akár él, akár nem)?
2011. jún. 22. 17:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Mi a neve, milyen fajtájú? Kan vagy szuka?
2011. jún. 22. 17:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt, nagyim kan keverék kutyája.

10 évesen halt meg, a mája lett beteg.

Nagyon jó "barátomnak" tartottam, ő volt velem életem nehéz időszakaiban.

2011. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk most két kutyánk van. Egy lány meg egy fiú. A fiú már öreg, de nem szeretném, hogy elmenjen mert nagyon szeretem. A lány az másfél éves, menhelyről hoztuk múlt év szeptemberben és nagyon hálás, mindig követ mindenhova.

Szóval nekem két kutya-barátom van jelen pillanatban. :)

2011. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyanyámék szomszédjában lakott egy ideig egy amerika-magyar házaspár. Volt egy idősebb, de nagyon aranyos keverékkutyájuk. Imádtam. Ő volt az álomkutyám:) Aztán egyszer csak visszamentek Kanadába. NAgyon szomorú voltam. De azóta nekem is lett egy kutyám, és most ő legeslegjobb kutya-barátom:)
2011. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kis yorki kutyusom egyszer a következőket „mondta”:


„Csak azt akarom tőled, hogy ugyanolyan élőlénynek tarts engemet is, mint amilyen te magad vagy, mert én is ugyanolyan élőlénynek tartalak téged mint amilyen én vagyok.”


Megfogadtam a tanácsát. Azóta a kutyákat rendes családtagnak tekintem.

2011. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor a menhelyen voltam önkéntes,volt bent egy nagyon domináns malamut szuka. Elkezdtem foglalkozni vele,kutyasuliztunk,mikor tudtam, és nagyon szép eredményeket értem el vele. Annyira,hogy találtak neki gazdit is,de sajnos németországban. Úgy sírtam,mint egy gyerek,mikor bepakolták a kocsiba :)

Azóta volt már kutyám,mos, de Mercy-t sosem felejtem el :)

2011. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!