Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy lebénult a...

Lehetséges, hogy lebénult a kutyám?

Figyelt kérdés
Az udvaron kiásott magának egy gödröt és már 3 napja egyfolytában abban fekszik. Előtte már sántikált és nyüszített, ha ment. Én gerincsérvre gyanakszom, ami most kiszakadt. Mit lehet most tenni? Mellesleg elég idős már szegénykém.
2011. jún. 22. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
3 napja nem is ivott? Akkor talán menjetek el az orvoshoz, vagy segíts neki mélyebbre ásni azt a gödröt, hogy majd be is tudd temetni....
2011. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

és te 3 napja nézed? HOgy maga alá pisil és nincs mit innia?

Hívd ki az orvost. Vagy rakda kocsiba és vidd be.

Ez állatkínzás

2011. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Képzeld el, nem vagyok állatkínzó és odateszem neki naponta háromszor a friss vizet és a kaját. Amúgy köszi, sokat segítettél.
2011. jún. 22. 18:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok baja lehet, de hogy pontosan mi, azt csak állatorvos tudja megállapítani. Miért nem kerested még meg a dokitokat?
2011. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Segítettem,megmondtam,hogy vidd el az orvoshoz,mert szenved. Ha nem szenvedne akkor mozogna. Ha nem biztosítod számára az orvosi ellátást akkor az törvénybe ütköző állatkínzás.
2011. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem vitted még orvoshoz? Vagy miért nem hívtál ki egyet?
2011. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
már az első percbe amikor a gödörbe feküdt,és látod hogy valami nincs rendbe,állatorvos,nem vári 3 napig...hiába teszed oda a friss vizet,ha még csak az ujjadról se nyalogatja le,nagy baj van.egyből ha látod hogy nincs valami rendbe állatorvos.nem várni 3 napig.
2011. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy kilenc éves tacskónk és neki is ugyanez volt a baja.Elvittük a dokihoz és kiderült h egy kullancs volt a gericénél és ideiglenesen megbénult.Kivették neki és ma már vidáman szaladgál:)
2011. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, csak ha a kutyának 3 nap alatt leállt a veséje,akkor hiába gyógyította volna meg a doki 5 perc alatt az első nap....
2011. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!