Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya tényleg olyan nagyot...

A kutya tényleg olyan nagyot tud harapnI?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Én eddig elhittem, hogy a kutyák akkorát harapnak, hogy az eredményezhet akár végtagtörést, avagy igényelhet műtéti beavatkozást. Mára már olyannak képzelem, mint egy darázscsípést: kicsit erősebb idegrendszerrel kibírható. Valóban ilyen? Írnátok tapasztalatokat?
2011. jún. 22. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
átharapta egy kutya a lábfejemet...kifejezetten rosszabb mint egy darázscsípés... :(
2011. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Jézusom, milyen jó egyeseknek vége a sulinak és ennyire ráérnek... Ha nem írod a korod, nem mondtam volna meg, hogy 18 éves vagy....... bocsi nem akartam bunkó lenni,. de ez vicces. Megnevettettél köszi:))))
2011. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
azért egész más, mikor egy kutya játszik, és úgy harap, ahol tud, vagy éppen támad.
2011. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

NEm mindegy milyen kutya.

Egy padlócirkáló nyilván kisebb eséllyel okoz komoly problémát, de egy németjuhász elég szépen tud harapni, adj neki egy szép nagy csontot, el tudja harapni, piszok erős az állkapcsa. Na meg estleg ha megsért 1-2 fontosabb ideget, az sem lehet kellemes.

Tapasztalatom szerencsére nincsen, egy volt osztálytársamat nem komolyan megharapta a kutyája, azért járhatott egy darabig kötözésre, meg fertőtleníteni kellett, stb.

Volt németjuhászunk, az nagyobb ágakkal is elszórakozott, egy bőrpóráz nem tartott nála sokáig, mert szétrágta. XD

2011. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
darázscsípés??ha csak egy kicsit belédcsíp mehetsz az ügyletre!Én egyszer játszottam a kutyámmal.Csak belémcsípett,de mehettünk be, tiszta lila votl a lábam és két lyuk volt ott.
2011. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az előző kutyám (angol cocker spániel) egyből ketté tudott harapni egy pulyka combcsontot. Ha vettél már olyat, tudod, hogy azért van 2-3 cm vastag. És nem csak úgy rágva, hanem egyből 2 darabba! Annál a szárkapocscsontod sem vastagabb!
2011. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyere,próbáld ki,két bullterrierem van :)

Édesek,tündériek,de játékból is képesek csúnya sérüléseket okozni.

2011. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy 10x0,5 centis heg a lábamon kutya harapott csontot ért a húst vágni kellett és varrni is:/ bes.zartam úgy fáájt:/ Szóval hidd el nekem nagyoot harap...
2011. jún. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!