Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem a kutyámat kutyakozm...

Elvihetem a kutyámat kutyakozmetikushoz?

Figyelt kérdés
9hónapos westie kutyusom van, fiú. Elég barátságos, de az idegeneket néha megugatja. Nem voltunk még kozmetikába mert amikor augusztusba megkaptam még nem volt hosszu a szőre, novemberbe meg a tél miatt nem akartam megnyíratni. Bevihetem így a kozmetikába? Elég mozgékony, alig lehet néha vele bírni. Elvállalják így? Bírnak majd vele? Nagyon ráférne már a nyírás, főleg hogy lassan tavaszodik, nagyon hosszú már a szőre. Segítsetek, aki hasonló helyzetbe volt, v van mint én. Köszi.
2009. márc. 25. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nyugottan elviheted!

Minél fiatalabb korában hozzászoktatod annál jobb!

Nekem cicáim vannak és mi is rendszeresen járunk kozmetikushoz, ha velük elbirnak a kutyus sem okoz majd gondot!

2009. márc. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, elviheted. Érdemes olyan helyet keresni, ahol picúrokkal foglalkoznak inkább, mert tapasztalataim szerint türelmesebbek a kis törpeterroristákkal. Bp. III.kerületben tudok jó helyet!
2009. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy elviheted.de azt ne engedd,hogy elkábítsák vagy ilyesmi.egy jó kutyakozmetikus elbír a kutyákkal.ahova mi járunk még ki se köti semelyiket,max.szájkosarat ad akire kell.de az enyémek szerencsére simán tűrik.otthon azért ugye fésülgeted?mert ha nem,akkor is még meg lehet szoktatni,bár nem lesz egyszerű.
2009. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem 8hónapos westie szukám van.Én egy hónapja vittem kutyakozmetikushoz,csak nálunk nem ezek a problémák voltak.

Olyan 6hónaposan elviittem hogy az arcát szépítsék meg mert már nagyon a szemébe lógott a szőre.Amit levágott,nyüszített sírt,pedig nem bántak vele durván semmi,hisezn én is ottvoltam és láttam.Azthittem nem fogja elvállalni többet.

Most 1hónapja ugyanoda vittem: és mintha megváltozott volna,ahhoz képest hogy ez volt az első nyírása,aztmondta nagyon jól viselte,az előző alakítása után.Mostmár nem nyüszíttet meg semmi,csak mozgékony volt,mert ugyebár kölyök.

Én bár nyíregyen vittem kutyakozmetikába,de a tesóméknak is westiejük van és ha gondolod írhatok le egy jópár kozmetikust.?!

Szerintem nyugodtan vidd el,mert ugyebár egyszer csak átkell mennie ezen,nem maradhat egész életében nagy szőrrel.

Sok sikert:)

2009. márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

*előző vagyok

*Pesten*

2009. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elviheted, hidd el megoldják, csak ne legyél ott, mert idegen környezetben megszeppen és nem fog ugrálni..ha viszont ott vagy akkor fog mert biztonságban érzi magát a jelentétedben.


Elég ha kimégy a váróba addig

2009. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elviheted. Semmiképp ne hagyd ott, mindenképp várd meg a kozmetikázást vele. Az a kutyádtól függ, hogy vele maradhatsz-e vagy kint érdemesebb megvárnod. Az enyém igényli a jelenlétemet, csak akkor érzi magát biztonságban, viszont jól is viselkedik, ha ott vagyok. Más kutyák a gazdi jelenlétében makrancoskodnak, őket kint érdemes megvárni.
2009. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nyugottan el lehet vinni ha gondok vannak olykor a viselkedésével akkor is erre is vannak szakemberek akik birnak bánni vele
2009. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!