Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem a kutyámat sátrazásr...

Elvihetem a kutyámat sátrazásra? Nem szökik el?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a haverokkal sátrazni a Duna mellé 2 napra. van egy 9 hónapos kis boxerem, jól nevelt, okos kutya, kutyasuliba is jár. nagyon ragaszkodik hozzám, de mégis attól félek, hogy amig éjszaka alszom, elkóborol valamerre, és nem találom meg. jogos a félelmem? kikötni nem szeretném, sose volt még, de ugy gondolom nagyon jól érezné magát a vízparton, nagy füves pusztán stb.
2010. júl. 27. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kösd ki
2010. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát,sátorban aludjon mindenképp.Úgy nem szökik el.Ha ki akar menni kicsit kimész vele.
2010. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

aludjon bent veled a sátorban.

Egyébként jogos a félelmed. Ha nem tudod biztosan elhelyezni inkább ne vidd.

Vannak olyan sátrak, amibe pl előtér is van. Ha olyanod lenne az ideális lenne.

2010. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
kösd ki a kutya biztos elcsábulna az új szagok miat plusz a sátorba fog piszikatni jobb esetbe rosszabba szét szabja és is így jártam pedig igen okos kutya
2010. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aludjon veled a sátorban. Úgy lenne a legjobb és akkor tuti nem lesz baj. Ha szeret melletted lenni akkor nem lesz gond a sátorban alvással. Én a német juhászommal sátoroztam régen (már idősebb) de Őt nyugodtan kint lehetett hagyni nem mozdult el a sátor elől. Ugyan azon a helyen feküdt reggel ahol este feküdt le. Tudta, hogy bent vagyok a sátorban és nem ment el vigyázott rám.
2010. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám benn alszik velem a sátorban, rögtön lefekszik és nyugton marad míg reggel nem lesz. Szerintem vidd el, jól fogjátok magatokat érezni :)
2010. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igazából neked kell ismerned a kutyádat hogy milyen , ha úgy gondolod hogy elszökne akkor ne vidd.
2010. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Akiteki ***** válasza:
Vegyél neki egy ketrecet és tedd abba éjszakára. Napközben jól ki fog fáradni a sok új élménytől, aludni fog, mint a bunda.
2010. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, ketrecet erre az egy alkalomra nem veszek neki. megpróbálom először a sátor előterében, aztán ha nem marad ott akkor kikötöm, vagy jön ő is a sátorba :D azért a hálózsákomba csak nem bujik be
2010. júl. 27. 16:25
 10/15 Akiteki ***** válasza:
100%

Én biztosan nem aludnék egész éjjel, ha a kutyám nem volna biztonságos helyen.

Nem megy be a hálózsákba, majd behívod, mikor fázol hajnalban. :))

2010. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!