Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otletek hogy mi lehet ez?

Otletek hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A kutyam alvas kozben neha rangatozik, az egesz teste, eleg ijesztoen. Eloszor epilepsziara gondoltam de nem hiszem hogy az es bar latatlanba de doki szerint se az. Van hogy hetekig semmi, van hogy naponta szoktam eszre venni de hat nem mindig vagyok otthon. Ha szolok neki es hozzanyulok akkor abba hagyja es alszik tovabb mintha mi sem lenne. Lehet hogy csak almodik? De ezek a rohamszeru rangatozasok aggasztannak...

A kutya 9 eves, karacsonykor fogattam orokbe, tehat nem tudom hogy az eloeleteben is csinalt-e ilyet.


2011. jún. 24. 09:54
 1/4 anonim válasza:
nyugodj meg, a kutya álmodik (: csak rosszat. általában minden állat szokott ilyet csinálni, a macskám is.
2011. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim is csinálják, néha konkrétan futnak, vagy vakkantgatnak, morognak, nyüszögnek. Ők így álmodnak.
2011. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 shelli ***** válasza:
Semmi vész igazuk van az előttem válaszolóknak, én is meg ijedtem mikor először láttam. De tényleg csak álom... Enyém nyöszörög, és ugat is. :D
2011. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, akkor megnyugodhatok nincs baja.
2011. jún. 26. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!