Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 honapos labim nem akar...

Timtimi kérdése:

7 honapos labim nem akar hizni. Otletek?

Figyelt kérdés
Max lassan 7 honapos, a doki szerint nincs vele semmi gond, kicsivel alacsonyabb a kelletenel, ami engem inkabb aggaszt az az, hogy olyan kis sovany......jelenleg Acana Pacifika kutyatapot kap, 3 fele hal van benne es gabona mentes....ezen kivul fott zoldsegeket es fott tojast, ugyan csak fove csirkehust kap......Haromszor eszik egy nap...reggel 150 g tap es valami zoldseg, delben zoldseg, husi vagy tojas....este ura tap ugyanannyi es zoldseg.....a tap mennyiseget a kg-nak megfeleloen adom, o 20 kg igy 300 g-ot kap naponta.....ezen kivul amikor tanulunk, akkor jutalomfalat: virsli karikak, csirkeparizsi......szoval nem ertem miert nem hizik a gyerek....ha van valami otletetek, irjatok batran...:)koszi
2011. júl. 20. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
nyúlós korszakban van ilyenkor ne is hízzon az a jó ha sovány így nem terheli az izületeit
2011. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi...igen en is igy gondolom, hogy majd megizmosodik es nagyobb darab lesz kesobb....csak barki latja mindeg kerdezik, hogy miert olyan sovany es miert nem adok a kutyanak enni:P.....
2011. júl. 20. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
nyugi annó engem is mindig ezzel zaklattak még a kiállításon is mindig lesoványozzák a bírók a kutyáimat de később kitelnek olyan 1,5-2 éves korukra :)
2011. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
párizsi, virsli egyáltalán nem tanácsolt még embernek sem fogyasztani-csontliszt, szója és fűszerek egyik sem hasznos a kutyának, emésztési problémákat okozhatnak ...a csirkehússal is vigyáznék mert tele van antibiotikummal és hormonokkal (hacsak nem háztáji) szintén bekavarhat az emésztésbe és allergizálhat emiatt...a másik meg ha nem értesz egyet az orvosoddal akkor keress egy másikat vagy tájékozódj szakirodalomból
2011. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom:)
2011. júl. 20. 18:35
 6/8 A kérdező kommentje:
A dokival egyetertek abban, hogy a magassaga meg valtozik majd idovel, csak annyi, mint irtam, hogy sovanynak tunik....
2011. júl. 20. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Inkább legyen sovány egy 7 hónapos labrador mint kövér....

Bár 20 kilósan én nem mondanám soványnak. Ráadásul szerintem az a mennyiség amit kap hatalmas, tekintve a fehérje és zsír mennyiséget - a táp szvsz mindenképp túl van etetve. Nem is értem miért kap 300 g-ot/nap ha még plusz kap mellette mindenfélét.


Csak viszonyításképpen:

az én labradorom: 59 cm itt éppen 24 kiló (mostanában már 25-26)

[link]

Tudom, ő már sokaknak "kevés" - nekem ő az ideális ettől függetlenül. De itt egy aki számomra még elfogadható:

[link] - őt speciel tudom, h olyan 31 kiló körül van.

Ő meg már nekem nagyon sok - 35 fölött van:

[link]

2011. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A te kutyadrol a kepet nem lehet megnezni, az en kutyam messze a kozeleben sem all a masik kettonek, sokkal vekonyabb.

Ami a tap mennyiseget illeti, nem tudom mit mondjak...a sulyanak megfelelo mennyiseget kapja, ahogy az a csomagolason meg is van jelolve....es igy is kis sovany..ha ennel is kevesebbet enne.......

2011. júl. 21. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!