Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami baja van a kutyámnak=...

Valami baja van a kutyámnak= ( SOS. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
ma hányt,mert elrontotta a gyomrát,de ez sokszor volt már,..most meg nem találja a helyét és ide oda fekszik,a farka nagyon be van húzva,és olyan helyekre fekszik ahova eddig nem szokott, ajtó mellé,vagy függöny elé..orvoshoz nem akarunk egyből szaladni,mert sokszor van olyan hogy nincs jó kedve,de msánapra nincs baja..de aggódok azért..mit tehetnék hogy jobb legyen neki,most evett egy kis almát..yorki kutya.És előre köszönöm a válaszokat,a yorki utálók kíméljenek:(
2011. jún. 24. 22:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%
"orvoshoz nem akarunk egyből szaladni,mert sokszor van olyan hogy nincs jó kedve"A szomszédom is ezt mondta, Isten nyugasztalja a kutyáját...
2011. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Mérj hőmérsékletet, nyomogasd meg óvatosan a hasát, jelez-e fájdalmat.

És: miért adsz neki almát?


Ha megevett vmit (kavicsot, vagy hasonlót), ami ileust okoz, akkor aztán nézhetsz majd, h "nem akartam dokihoz rohangálni"

2011. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
:(
2011. jún. 24. 22:10
 4/27 A kérdező kommentje:
rágja az ujságot,amit eddig nem szokott soha,rágja az ujjam:(
2011. jún. 24. 22:13
 5/27 anonim ***** válasza:
te semmit nem tudsz tenni azon kivül,hogy elviszed egy állatorvoshoz.Ha hány akkor lehet a gyomrát rontotta meg,tul ette magát,vagy megevett valami olyat ami ezt váltotta ki.Mindenesetre adj neki vizet,hogy igyon sokat.De mindenképp vidd dokihoz.Amugy azt nem tudtad a kutyákrol,hogy ha gyakran van rossz kedve,az utalhat betegségre,vagy akár még depresszióra is.Mert hát a kutyáknál olyan is van.
2011. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
azonnal orvos.
2011. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
holnap orvos. esetleg ha van ügyeletes, azt hívd ki. Te is nyugodtabban alszol majd.
2011. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
van olyan rágókája,ilyen csont féleségű..most azt rágicsálja,de aggódom érte:(
2011. jún. 24. 22:24
 9/27 anonim ***** válasza:

nézd, itt ezerszer el lett mondva h a hányás pont csak kismillió betegség tünete a gyomorrontástól a mérgezésig!

vidd orvoshoz!!még egy doki sem tudja telon megmondani h mi lehet!!

az én tacskóm kb 1 hónapja kapta el tőlem a torokgyulladást.nagyon köhögött. fogtam magam vasárnap és bebékávéztam vele az ügeletre! szted mennyibe került??de pont nem érdekel m olyan mint a gyerek, nem tud egyedül dokihoz menni, és nem én akarom megitélni h nagy e baj.

2011. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?Mit szokott enni kapni?

Ha ez a hányás és rosszkedv többször előfordult,régesrég ki kellett volna vizsgáltatnod.

Mindenképp vidd el orvoshoz legkésőbb holnap reggel.

2011. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!