Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kutya fogkrémet venni?

Hol lehet kutya fogkrémet venni?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék a kutyámnak!
2011. jún. 25. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ő nem biztos, hogy szeretné...
2011. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Kutyafogkrémet? Felesleges, és nem is tudom hogy van-e olyan. De vegyél inkább ilyet neki fogkrém helyett:

[link] , vagy valami ehez hasonlót.

2011. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

vegyél neki inkább dentastix-et vagy valami fogtisztítos rágcsát, tápot!

am pont ma láttam fogkefét+fogkrémet a piaci "csigalépcsős boltban" (mi csak így hívjuk)

2011. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
A Denta Stix szart sem ér, már bocsánat, kutyafogkrémet és fogkefét pedig tudsz venni állatorvosnál vagy állateledelboltokban.
2011. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne vegyél ilyen hülyeségeket. Adj neki egy jó nagy füstölt csontot, az szépen letisztja a fogait, nem lesz fogköves, és még jól el is szórakozik vele.
2011. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

énis fogkrémet fogok venni neki

mert szegénykének se ez a Dentastix se a

marha se a sertés semmilyen füstölt vagy főtt

csont nem jött be

éés.. olyan büdös szegénykémnek a szája hogy iszonyat..:(

és fürdetés után lenyalja magát

és így tök feleslegessé válik a fürdetésem

2011. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kutyám is minden nap kap pedigree denta stixet. Prémium tápot eszik, húst és zöldségeket is kap mellé. Még is van 4 fogán fogkő. 6 éves... Viszont akármennyire jobb is a fogmosás, biztosan nem mosogatnám reggel-este a fogát. De ha te úgy érzed, hogy van türelmed hozzászoktatni a kutyádat és rendszeresen megmosni a fogát, hát nyugodtan. Kapható állatorvosi rendelőkben, állatkereskedésekben. Fressnapban pont ma láttam.
2011. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2011. jún. 27. 11:45
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Néha ropogtasson egy kis kemény tápot is. Nem lesz fogköves.
2011. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már bocsi h meghazudtolom a dentastixeteket de az én kutyám 6 éves semmi fögköve nincsen és Chappyt eszik meg heti 1 szer kap denta stixet a másik kutyám 3 éves és már most tiszta fogkő a szemfoga ő is ugyanazt kapja szal ez KUTYAFÜGGŐ (bocsi a helyesírási hibákért)
2011. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!