Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elkapott a kutyánk egy varangy...

Elkapott a kutyánk egy varangyos békát, és utána nyáladzott, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Hurcolászta egy darabig, majd miután sikerült áthajítanunk a szomszédba, nyáladzani kezdett a kutyus és rázta a fejét. Itattunk vele tejet is. Mi lesz így vele? :/
2011. jún. 25. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi ne aggódjatok, az én kutyum is fogott tavaly békát, ő is nyáladzott, de nem lett semmi baja, ha esetleg holnap nem lenne jól a kutyus, akkor vigyétek el állatorvoshoz, de szerintem meg se kottyan neki
2011. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. jún. 25. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos rossz íze van a békának, és ki akarta köpni.

De amúgy meg jó arcok vagytok ti is, hogy átvágjátok a szomszédba a döglött békát.. nem laknék mellettetek.

2011. jún. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Asszem van a bőrükben némi méreganyag, pont azért, hogy a ragadozók köpjék ki és hagyják békén
2011. jún. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak üzenem hogy egy üres telek van a szomszédunkban, oda dobtuk át ...
2011. jún. 26. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Az más, akkor visszavontam. :)
2011. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!