Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyusomnak?...

Mi baja lehet a kutyusomnak? Reszletek lejebb!

Figyelt kérdés

Van egy 6 honapos francia bulldogom! Es szokta neha a hatso reszet oldalat a kanapehoz surolni! de ket napja mar nagyon sokat csinalja megalas nelkul szinte a kanape mellet setal oda tolt hatsoval! Mi lehet a baja! nem tudom hetfoig dokihoz vinni! es nagyon aggodom hogy mi baja lehet, valakinel fordult mar elo hasonlo???

Tegnap adtam neki egy frontlient hatha valami atka! de nem hiszem mivel nem vakarozik csak az oldalat surolya!!!

Valaszotokat elore is koszonom!!!! Foleg a normalisakat!!


2011. jún. 26. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi életveszélyes, ne aggódj, hétfőig biztos nem lesz nagy baj. Az én kutyusom szánkózott, húzta a hátsóját a földön, mint akinek viszket. A bűzmirigye gyulladt be, onnan kezdve rendszeresen el kellett vinnem állatorvoshoz, aki gumikesztyűvel kinyomkodta neki. Nagyjából eleinte fél évente egyszer, később gyakrabban volt rá szükség, de a kutya nagyon megkönnyebbült utána.

Persze féregtől is viszkethet a hátsója, ezért mindenképp kell doki, de nem sos.

2011. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ilyesmi lenne mert errol van szo nem a popija viszket nem huzza a foldon mint ahogy szoktak hanem az agy szelehez dorgoli, es nem reg vol neki a fereg elleni szurija , meg kakiban sincs semmi!!!

De majd meglatjuk, koszi a valaszt!!

2011. jún. 26. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is azonnal a bűzmirigyre gondoltam. Ne gondold, hogy annak csak a szánkázás a tünete.

Sajnos az én kutyámnak rendszeresen kell kezelni, mert nem ürül magától. Ha már túlságosan teli van, akkor elkezdi rázni a fejét, mintha toklász lenne a fülében, vagy nagyon rágja a tappancsát.

Mindenképp nézesd meg holnap.

2011. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!! erre nem gondoltam a buz mirigyre!!! Holnap doki! Koszi meg egyszer !!
2011. jún. 27. 03:57
 5/6 A kérdező kommentje:

Voltunk dokinal!!!!

Hala Istennek, semmi komoly, csak szegenykemnek be pallot a kis farkincaja mert kunkori mint a kismalacnak:) kaptunk ra kremet! Koszi a valaszokat!!!

2011. jún. 27. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy csak ennyi:) Egészséges életet kívánok a kutyusodnak!
2011. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!