Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék venni te...

Kutyát szeretnék venni te melyik fajtát ajánlanád? (részletek lent).

Figyelt kérdés

Szeretném kert véleményed arról melyik kutya való inkább hozzam a felsoroltak közül szeretnek választani.

körülmegyek:

-lakásban élek

-18 vagyok

-fiú

-volt kutyánk (amstaff. 16 evésen halt meg 3 éve)

-rendes helyről vennem nem szaporítótól

-olyan írjon akinek van kutyája és ismeri a fajtát

-ami eddig nagyon tetszik az akita inu, amerikai akita,

most szeretnék venni mert már hiányzik egy társ.

és hogy melyik kutya milyen ::::: és miért ajánlod


Köszi a válaszodat !


2011. okt. 20. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:

mopsz,francia bulldog , ismerőseimnek van és jót hallok róluk és nagy bohócok sokat lehet rajtuk nevetni és hát aranyosak is:)


talán a havanese sok mindenkinek bejön a fajta bár inkább lányoknál szoktam látni , de sötét színekben szerintem egy fiúnál is megállja a helyét sőt ismerek is olyan fiúkat akiknek fekete meg szürkés színben van:) nekem is havanese-m van meg egy bichon frise-m (19 éves lány vagyok ) róluk csak jót tudok mondani :)


az akita az nagy lakásba szerintem, mamáméknak volt kint a kertbe nekem is tetszik a fajta szépek és olyan mackósak ,okosak is :)

2011. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akitát ne vegyél lakásba szerintem. Egyébként nagyon makacsok, és sok mozgást igényelnek. Gondolom egy hűséges kutyát akarsz, nagyobb méretben. Hát tudnám ajánlani az újfundlandit, vizslákat, amstaffot, pitet, nagyon végső esetben boxert és rotit. Ha nem akarsz ölebet, és tudnál vele foglalkozni, érdemes lenne menhelyen is körülnézned. Nekem onnan van a kutyám. De írhatnád bővebben hogy milyen kritériumoknak kell megfeleljen.
2011. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Íme, egy akita jellegű menhelyi keverék. A menhely Pécsett található, ha hajlandó vagy utazni érte, és még jót is tennél egy kutyussal, itt a remek alkalom.


[link]

2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akiteki ***** válasza:

Bármelyiket választod, jó választás lesz. Ha egy amstaffot tudtál nevelni, egy akitával sem lesz gond.

A japán akita kissé kevésbé domináns más kutyákkal, ha a lakásból sétálni viszed könnyebb lesz vele, mint az amerikaival.

2011. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lakás miatt szerintem valami közepes méretű kutyát válassz. Az újfunlandit nem egészen lakásba találták ki. Vizsla vagy beagle. A havanese kicsit furán nézne ki egy fiúval (bocsi). Esetleg tacskó. Labrador, goldi? Ez attól is függ mennyit tudnád levinni, mekkora a lakás, van e esetleg egy kisebb kert stb. Nem tartottam még lakásban kutyát, így nem tudok a többiben segíteni. Valami közepes vagy kis mozgásigényű kutyát tudnék ott elképzelni. Esetleg mobs?
2011. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen akita lesz szerintem akita inu kösz a válaszokat de írjatok még
2011. okt. 20. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:
ha amstaffod volt és értesz a fajtához, akkor az AmstaffRescue Hungary facebook oldalán nézz körül, rengeteg örökbefogadásra váró fajtatiszta kutya vár, kölykök is !!!
2011. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én német vizslát is lakásban tartok, pedig nagy, de biztosítom neki a megfelelő mozgást és fárasztást :)
2011. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!