Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú kutya a Maszk...

Milyen fajtájú kutya a Maszk című filmben Jim Carrey kutyája? És hogy írják a nevét? Milo, Mylo, vagy valahogy máshogy?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Jack russell terrier
2011. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Parson Jack Russel terrier, nem jack russel terrier!

tehát, kedves kérdező, parson jack russel terrier.

2011. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és Milo
2011. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem parson, wikipedián is jack russel terrierként írnak róla.

[link]

2011. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves második: a parson és a jack russel néhány éve már szétvált és két külön fajta. A hosszabb lábúak lettek a parsonok és a rövidebbek a jackek. Ennyi.


Ha okoskodsz, akkor azt ted úgy h tudod is h miről beszélsz:


"A jack russell a második világháború óta növekvő népszerűségnek örvendett szerte Európában, különösen a vadászok és lovasok körében. Az angol Kennel Club 1990. január 22-én ismerte el, és "parson jack russell terrier" név alatt hivatalos ideiglenes standardot publikált. ( Ekkor még nem volt szétválasztva a két változat.) Az FCI aztán 1990. július 2-án döntött az előzetes elfogadásról, a Kennel Club pedig 1999-ben adta az általa elismert egyetlen fajtának a mai nevét, a parson russell terriert. A jack russell FCI általi végleges elismerése 2001. június 4-én történt meg."


"Az akita és a nagy japán kutya különválasztása mellett, egy másik fajta "osztódását" is figyelemmel kísérhettük a közelmúltban: 2000. december 14-én a Parson Jack Russell terriert az FCI két különálló fajtává bontotta: Parson Russel illetve Jack Russell terrierre."


Tehát létezik parson russell terrier és jack russell terrier. Utóbbi szerepel a Maszkban.

2011. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. jún. 26. 17:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az utolsó írta. Jack Russel és valami hatalmas nagy formák! :D
2011. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A második egy igazi szájbarágós okoskodó, ne foglalkozzatok az ilyennel :)
2011. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!