Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaajtó ha nincs otthon...

Kutyaajtó ha nincs otthon senki, a kutya sem akkor belehet csukni valahogy hogy senki és semmi ne jusson be a házba?

Figyelt kérdés
Milyen ilyen fajta kutyaajtó van ami biztonságosan csukható?
2011. febr. 20. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
www.kutyaajto.hu-n nézzél körül.
2011. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Filmben láttam, de sztem ilyen létezhet, csak drága. A kutya nyakörvét, illetve gondlom az általa kibocsátott rádiójeleket érzékeli a kutyaajtó, őt beengedi, amúgy nem nyitható.
2011. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg az ajtók 95%-át, olyan, h. rúgsz bele kettőt, és tokostul bedől a házba, és csak azért van bezérva, mert a bentlakónak tévképzetei vannak..

A legtöbb pvc-kutyaajtó ezt a szintet hozza, tehát nem rontja tovább a biztonságot, mert a béka segge alól csak felfelé van út.

Amúgy, ha betörésálló kisajtó kéne, ilyet sztem. csak egyedi megrendelésre lakatos fog neked beépíteni és lesz vagy 30e.

2011. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mire gondolsz: Ha állatoktól akarod megvédeni a házad, akkor megteheted. Van alul egy csavarható pöcök, amin be lehet állitani dolgokat. De ha embertől félsz, az megrugdossa, és szétesik... A lakatossal csináltatás meg hülyeség...
2011. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Betörőtől szeretném megvédeni, és hát nagy testű kutyának lenne.
2011. febr. 20. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért hülyeség?

Persze feltételezve, h. a kérdező nem tud vastag fémborítású ajtóra lyukat vágni, és az ujjával 8 mm vastag acéllapot rázsanérozni.

Ha mégis ő a Texasi láncfűrészes, akkor a hegesztés még mindig probléma, meg a zár is.:))

Viccet félre, én már láttam fém kutyaajtót, tetszett is.

2011. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!