Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskóbénulásos palotapincsive...

Tacskóbénulásos palotapincsivel mit tegyek?

Figyelt kérdés
Palotapincsi kiskutyánk (3éves) tacskóbénulásban szenved!Alig eszik,alig iszik,húzza a hátsó lábait és már a mellső bal lábát is!Mit tegyek? A műtét mennyibe kerül? Az elaltatása 8000,- lenne! :(
2011. jún. 26. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Állatorvost megkérdezted már? Ha van esélye az életre, akkor ne altassátok el!!
2011. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elvinnéd egy másik orvoshoz és megkérdeznéd, hogy milyen kezelési lehetőségek vannak? És miért nem vitted még el?
2011. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kecsegtetlek sok jóval. Kéne egy myelográfia neki, ami alapból olyan 30-40e ft. HA műthető, akkor az még egy 40-ről indul.

Nagyon sajnálom a kutyust és benneteket is!


Remélem valami kölcsönt vagy részletfizetési megoldást tudtok találni!

2011. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az orvosod mit mondott a műtét áráról? Ha beszéltél vele a lehetőségekről, amivel lehet a kutya életminőségén javítani, akkor nem mondta az orvos a műtét árát, ha arra van szükség? Miért csak az altatás áráról van tudomásod? Megröntgenezték? Valóban a gerince a gond?
2011. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem csináltak vele még semmit,tegnap írtam e-mailt az állatorvosunknak,időpontot egyeztetni és még nem válaszolt! Az altatás árát onnan tudom,mert már sajnos anyuéknak el kellett altatni a kiskutyájukat!
2011. jún. 27. 08:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Sima állatorvos ezt nem fogja tudni műteni.

Gerincfestéssel együtt olyan 100e-ben lenne, de mindenképp pestre kell vinni.

2011. jún. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Végül is az orvos állapította meg, hogy mi a baja a kiskutyádnak?
2011. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
félig meddig ő állapította meg,először interneten olvastam,aztán írtam neki,leírtam a kutyus tüneteit,végül ő is írta,hogy abban szenved a kutyusom! :( Most pedig írtam neki,hogy időpontot egyeztessünk,de még nem válaszolt!
2011. jún. 27. 10:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Hívd fel telefonon! Ne hagyd szenvedni.

2 hetes szteroid kúrát első körben meg lehet próbálni, legalább a fájdalmai csillapodnak. Az nem olyan nagy összeg, talán 2-3e ft a gyógyszer.


Figyelj, hogy 2 hétnél tovább ne írja fel a doki a szteroidot. Néha hajlamosak túlkezelni vele a kutyát .. kinyírja a veséit hosszútávon.

2011. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!