Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Theia, te milyen táppal...

Theia, te milyen táppal eteted a goldid?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen idős a goldi kuttyod, ha már felnőtt, akkor megtudnád mondani mivel etetted kölyök és felnőtt korában? Köszi!
2011. jún. 26. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Most per pillanat Bosch Active tápot kap, elég jól néz ki tőle, viszont ez nem biztos, hogy minden goldennek jó lesz, mert viszonylag magas az energiatartalma. Ha nem hízékony egy golden és sokat mozog, akkor mehet neki egy ilyen táp.

Ezelőtt Acana Adult Dog-ot kapott, az is jó volt.

2011. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre vannak a privát üzik?:)
2011. jún. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia Theia! Köszi a választ! A Bosch tápról eddig elég keveset hallottam, de most majd utánajárok.:)


Egyébként valóba privát mailben is kérdezhettem volna, de 1.eszembe se jutott 2. így legalább nem csak én, hanem mások is megtudhatják mivel eteti egy hozzáértő gazdi a goldiját.;)

2011. jún. 27. 09:28
 4/4 A kérdező kommentje:
valóban
2011. jún. 27. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!