Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyátoknak adtok házikosztot?

Kutyátoknak adtok házikosztot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen , hétköznap tápot hétvégén pedig házikosztot kap.
2011. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem szoktam adni neki a fűszerek miatt. Külön főzök neki ha úgy van. Viszont 5 hónapos koráig csak azon élt. Az előző gazdájának elmondása szerint nem volt pénze kutyakajára (még a legolcsóbbra se?).
2011. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja és azt hozzá tenné, hogy pekingi palotakutyáról van szó, tehát nem nagy étkű eb.
2011. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
adj neki nyugodtan..több tápértéke van, mint a sok hulladék tápnak..
2011. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ja amikor marad vmi akkor szoktak kapni a tápra. jó nem chilis babot, de pörköltet, rakott krumplit, tésztát, sülthúst, levest szoktak kapni.
2011. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ja, meg a pizza szélét :-D
2011. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

attól is függ h mit értesz házikoszt alatt, h a kutyának valót főzöl v maradék. nálunk mind a kettőt kapnak közepes minőségű táppal (josera).

a nekik készült házikoszt mellé mindig kell kiegészítő multivitamin, ami amugy a tápban benne van.

2011. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Néha, bár nálunk nem gyakran van maradék... :)))

Persze chilis babot meg hasonló fűszeres dolgokat nem, de a többit simán megeszi.

Sokszor a megmaradt száraz kenyeret is neki adom kis táppal összekeverve, ha van valami leves, azzal kissé felöntöm, szereti.

2011. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Ami megmaradt azt megkapja, de rohadt válogatós, borsós rizsből odébb tolja orrával a borsót és csak a rizst eszi meg, van hogy hozzá se nyúl, viszont ha pörkölt maradék van akkor eszi hat pofára.
2011. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen. Én nem szeretem a fűszeres ételeket, tehát azt nem is szoktam főzni. Párolt csirkemell, párolt hal egy kis olivaolajall, barnarizzsel. Ezekből szokott kapni, de ezenkívül inkább csak tápot. (Van, hogy veszek neki velőscsontot, megfőzöm, imádja.)
2011. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!