Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi okozza gyors kedély váltózá...

Mi okozza gyors kedély váltózás palotakutyánál?

Figyelt kérdés
amióta a kutyám 1.éves lett a család minden férfi tagját néha megmarja de csak úgy....kan kutyus hirtelen elkezd morogni és ugatni aztán a kezek után ugrik és nem értem miért talán az ivar érettség vagy mi lehet a baj? pedig mindig van vele valaki aki játszik és amúgy barátságos mindenkivel
2011. jún. 27. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el nevelni.
2011. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ...Virág... válasza:
8%
A kutyák inkább a nőket szeretik jobban.Talán ha lenne mellette egy lány kutya jobban érezné magát.És lehet hogy azért ilyen mert ivarérett lett de majd leszokik róla.Nekünk is van egy pincsi kan kutyánk ő is kicsit durva volt de csak erőteljesen rászóltam és már tudta h nem szabad.Sok sikert :D
2011. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xnorkax ***** válasza:

Utolsó: a százalékod mindent elárul rólad...

Miért kap oda? Mert domináns, azt hiszi (helyesbítek, nem csak hiszi, így is van) hogy ő áll a családban a ranglétra tetején. Erősen ajánlok egy kutyasulit, mert ettől nem fog magától leszokni. Vagy kezdd el nevelni, rendesen. Ajánlom Jan Fennel könyveit.

2011. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem :) köszönöm a válaszókatt
2011. jún. 28. 06:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg javasolnam meg az ivartalanitast. Ill sajna ez a tipus en ugy tudom alapbol kicsit ideg gyenge.
2011. jún. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ...Virág... válasza:
különben xnorkax 1 napja léptem be szóval azért van csak17százalékom.
2011. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!