Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vetnek meg sokan?

Miért vetnek meg sokan?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy szuka keverék 25 kg-os(menhelyről származó) kutyám. Vizsgázott (95%-ra :)). Idáig nem is lenne gond. Menhelyen dolgozom és volt ott egy csivava keverék kutyus, nagyon megszerettem. Haza akartam hozni, de örökbe fogadták :)-> szerencsére jó helyre került :) Viszont annyira megszerettem a csivavákat :)

Tudom sokan nem kutyaként kezelik, de az nem érdekel.

Igaz minden álmom egy szuka fekete vagy / cifra mudi, de jelenleg nincs akkora házam, hogy még egy nagyobb kutyus jöjjön ide :(

És arra gondoltam veszek egy csivava kutyust.

Na itt kezdődik a gond. Mindenki leszól... Hogy én is divat bohóc lettem, hogy én ilyen patkánnyal fogok járni stb...

Nem értem az embereket. Tudják, hogy megnevelném. Tisztában vagyok a kutya neveléssel. Járatnám kutyasuliba is. Azt mondják hogy körbe röhögnének..

Miért vetnek meg sokan? Igazuk van? :( ez rossz mert nagyon megtetszett a csivava de minden álmom egy mudi de egy csivava is és most nem tudom mi tévő legyek :(


2011. jún. 27. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ne hallgass másokra, csak nem mások fogják megmondani, milyen kutyust nevelj és hogyan! igenis, ha szeretnél csivavat, akkor nyugodtan tarts egyet, csak az a lényeg, h légy jo a kutyáidhoz és szeresd őket, más véleménye ne érdekeljen! Pár év mulva pedig lehet megérik majd az idő egy mudi neveléséhez is!
2011. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Miért szeretnél mudit? Mi a célod vele? Ugyanazt el tudod érni egy csivavával?
2011. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A mudival frizbizni szeretnék, meg kiállításra járni. a Csivi "csak" egy társ lenne :)
2011. jún. 27. 19:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közük hozzá. Pont azt röhögik ki, aki kutyákkal foglalkozik nap mint nap? Majd meglátják, milyen jól nevelt kutyáid lesznek ha kutyasuliba járatod őket, később irigykedni fognak. Ne hallgass rájuk.
2011. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Ne törődj velük. A csivava is ugyanolyan kutya, mint a többi, csak a sok bolond miatt nézik le őket, akik rózsaszín ruhákba öltöztetik meg táskában hordják. A kutyasuliban se röhögnének körbe. Sőt, van olyan suli, ahol direkt indítanak kicsi kutyáknak tanfolyamot. Tarts nyugodtan csivit. Majd aztán nézhetnek, hogy milyen jól nevelt kis jószág. :)
2011. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Ne foglalkozz vele. Szerintem csak irigyek;)
2011. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ezek akik ezt mondják hülyék!!! A csivava is kutya akkor a többi kicsi kutya is az aminek mondják!!! Teljesen őrültek!!!
2011. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 xnorkax ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük! Ők a kis fejletlen agyukkal nem fogják fel, hogy nem mindenki Paris Hilton, nem mindenki táskában hordozza és kiegészítőnek használja a csivavákat.

Ha ilyen kutyát szeretnél ne mások véleményével, hanem a sajátoddal foglalkozz!

Mutasd meg a sok tudatlan baromnak, hogy igenis a csivava is egy kutya és igenis lehet engedelmes. :)

2011. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Neked a csivava tetszik,nekem a bullterrier,másnak más.Egyik kutya se rosszabb a másiknál,és senki nem érdemel megszólást,aki normálisan tartja a kutyáját.Ne foglalkozz velük.Ha csivavát szeretnél,legyen az.

Mondom ezt úgy,hogy én nem választanám ezt a fajtát,nekem a tapló bunkó bullterrierek a kedvenceim.

2011. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A csivavák legtöbbje nagyon agresszív vagy nagyon félénk. Eléggé nehezen kezelhető,lassan tanul. Bár az biztos hogy sok mindenre be lehet tanítani, végül is nem buta kutya, mivel sok filmbe csivava van.Énnekem tetszene ha nem lenne ennyire agresszív.. azért gondold át!De tényleg, ne másokra hallgass, ha te olyat szeretnél akkor nyugodtan. De nagyon figyelj, el ne kényeztesd, mert utána nem lehet belőle kinevelni a rosszat! :)
2011. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!