Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furcsa lenne ha 23 éves...

Furcsa lenne ha 23 éves létemre engedném a kutyusomat velem jönni a a munkahelyemre, kint megvárna?

Figyelt kérdés
Nem tul forgalmas helyen van a butik, előtte van pázsit meg minden, ott pihengethetne, mikor nincs munkám kimennék hozzá. Nincs időm nagyon állatozni (munka meg főiskola mellett), de NAGYON szeretnék egy kutyit (volt is már), közepes testűt (a shar-pei tetszik). Igy vele tudnék lenni, legalább a közelemben lenne amig nem megyünk haza, utána persze lenne labdázás meg ilyenek, csak igy nem kellene fél napot várnia, hogy foglalkozzak vele...
2011. jún. 28. 17:16
1 2
 11/14 anonim válasza:

Érdekes kérdés, sok függ a körülményektől...


Én már számtalanszor találkoztam kutyával, macskával boltban, műszaki területen semmi gond, de egy butikban?


Ebben a boltban is van kutya:

[link]

2011. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én imádom az állatokat,de biztos nem vásárolnék olyan butikban ahol kutya vagy macska van..A szőrük miatt,mert azt senki nem tudja kivédeni,hogy az állat szőre nem szálljon a szélben,és ne tapadjon a ruhákra.Egy új ruhánál engem kiverne a víz ha kutyaszőrős lenne.(voltak kutyáim,tudom mivel jár)

Egy műszaki boltban,vagy autószerelőnél nem zavar,sőt akkor szívesen el is játszok velük..De ne legyen se butikban,se a közértben ahol kenyeret akarok venni,és se a hentesnél..

2011. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én jártam már olyan butikba ahol ott ugrált a macska a ruhákon! Kicsit túlzás... És megint csak azt tudom mondani, hogy nem mind1 milyen munkahelyre viszel állatot, és valószínű dolgozol és nem az állatkával vagy elfoglalva a munkahelyeden sem!
2011. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de ha te olyan típusú ember vagy, aki szereti babusgatni az "állatkáját", hogy szinte hozzádnő, akkor legalább ne shar pei-t vegyél.

Max. ölbevehető csivavát, vagy yorkit.


De azt se most, hanem ha lesz rá időd.

Mert ha netán a főnököd meg is engedné, hogy bevidd a kutyát (ami szerintem kizárt), nem tudhatod, a következő munkahelyed hol lesz, milyen lesz.

Mert ugye te is beláthatod, az emberek nem dolgoznak sajnos manapság egy helyen 10-15 évig, amíg egy kutya átlag él.

2011. jún. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!