Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A te kutyád is örömtáncot...

A te kutyád is örömtáncot jár, amikor reggel felkelsz ^^?

Figyelt kérdés
:)
2011. jún. 29. 19:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
nem tudom, nem az udvaron alszok
2011. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem ők még alszanak tovább
2011. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém igen. Pont úgy csinál mint találkozáskor, mintha nem láttuk volna rég egymást, pedig mellettem alszik mindig. Olyan tündéri.
2011. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
detto,nekem is :)
2011. jún. 29. 19:44
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg velem aludt igen, de amikor először letúrt az ágyról és a földön éjszakáztunk(mert lemászott mellém, ha visszamásztam újra letúrt:D:D) kiköltöztettem az udvarra(golden retriever)..:)
2011. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
IGEN!!! :)
2011. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ugrál és pörög örömében!
2011. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem egy amstaffom és egy pitbullom van.

Mindkett­ő "örömtáncol" reggelente, és ezt eljátszák a család többi tagjával is minden találkozáskor:)

2011. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amikor én felkelek a kutyám még alszik. Mire megiszom a kávémat akkor kezd magához térni. Aztán felöltözök és mikor húzom a cipőmet, akkor kell szólongatni hogy "sééta, gyere máár" és akkor nagy kegyesen felkel és nyújtózkodva ásítozva utánam ballag. Mindez reggel 9 után történik az eb pedig egy 1 éves westie. :D
2011. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sosem jár öröm táncot olyankor. A kis lusta mikor én felkelek ő még simán alszik tovább. Ha sokáig nem vagyok mellette az ágyban, akkor felkel ugyan megnézni, hogy na mi történt miért nem alszunk tovább, na de hogy ő olyankor öröm táncot járjon. Kizárt :D Szépen kikönyörgöm a bejárati ajtóig onnan ölben leviszem őfelségét. Lent meg már olyan mint akinek semmi baja. Ez általában 11 órakor szokott történni.

Két és fél éves Pekingi palotakutyáról van szó :)

2011. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!