Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A te kutyád is örömtáncot...

A te kutyád is örömtáncot jár, amikor reggel felkelsz ^^?

Figyelt kérdés
:)
2011. jún. 29. 19:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az enyém a nappal kel. 5 körül már tudom, hogy jön a postás, mert megugatja. Utána visszafekszik az ajtó elé és néha hanyatt fekve örömködik, rugdalózik és dübörög a lába a bejárati ajtón. Olyankor legszívesebben kimennék és helyretenném az agyát, de annyira aranyos, hogy nem tudok rá haragudni. Meg aztán már úgysem tudnék visszaaludni. Amikor kimegyek, akkor néha attól rettegek, hogy rá ne ugorjon örömében a kutya matracán alvó macskára, mert akkor annak annyi. Szerencsére nem rám ugrál, csak körülöttem. Mintha egy hete nem látott volna már.
2011. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én általában mikor reggel elkezdek mozgolódni hallom ahogy jön, megáll és érzem, h bámul. Na ilyenkor kell óvatosnak lenni, mert ha kinyitom a szemem és nem kapom el, akkor szétnyalja a fejem :D

Olyankor úgy örül, mintha elmentem volna egy hétre :)

2011. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, nagy viháncolás van, amikor kinyitom a szememet :-) Jön, bújuk, rám fekszik, úgy viselkedik mintha ezer éve nem látott volna. Ha hétvégén kicsit tovább alszok, akkor leül és bámul bele az arcomba amíg fel nem ébredek ;-)
2011. jún. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nálunk a menetrend:

- első csörgés: mindenki nyújtózkodik, a kutyák kidugják a fejüket a takaró alól, hogy lesz-e szundi.

- második csörgés 20p múlva: nyújtózkodás, ásítozás, a fiatalabbik jelentkezik puszira.


A szundi-időben én is sokszor ébredek bámulásra. De 5 sm-re a képemtől. ÉS ha kinyitom a szemem, támad.


De egyébként olyan is van, hogy fel se ébrednek.

2011. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon aranyosak ^^ :)
2011. jún. 30. 15:38
 16/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi csak nyaraláskor alszunk együtt a kutyával, amúgy az udvaron van, de arra én is rájöttem, hogy nem szabad kinyitni a szememet, amíg lustálkodni akarok!
2011. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 juditk válasza:

Nállunk változó az ébredés.

Ha én kelek fel előbb, és elkezdek készülődni, úgy tesz mint aki alszik, lehet hogy nem csak úgy tesz. :)


Ha ő kel fel előbb, és felszeretne kelteni és az arcom kifelé van akkor végig nyalja a fejem, multkor a falfelé volt a fejem és arra keltem hogy borzalmasan liheg, ránéztem rententő álmosan és ő meg máris boldog volt, hogy jajj de jó végre hogy felkeltél.


Ha délután elszunyókálok és neki eszébejut hogy most és sürgősen kikell mennie akkor is jön, liheg, ha arra nem reagálok, felrakja a lábbát, ha még erre se, hozzám nyomja azt a kis hideg orrát, hogy mikor kelsz már fel?

Tüdnér manóm! :)


én is szeretnék vele aludni, de szüleim nem díjaznák úgyhogy az ágyam melett van az ő ágyikója. :)

2011. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!