Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BOLFO nyakörv kullancs és...

BOLFO nyakörv kullancs és bolhák ellen mennyire jó?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
nagyon jó sztem, a gyártó ugyanaz, mint a kiltixnek, csak ezt gyakrabban kell cserélni, de az ára is sokkal kedvezőbb. vagy két éve már ezt veszem, előtte kiltix volt. de az nem bírta ki a jelzett 7 hónapot, jó ha 5-öt. ez a bolfo legalább kibírja azt a 10 hetet ami rá van írva. de inkább egy héttel előbb lecserélem, mint később, mikor már gyenge. jól lehet rajta látni mikor már nincs benne hatóanyag. egy kis víz nem árt neki, de úszásnál jobb levenni mert akkor hamarabb elveszti a hatásosságát. elvétve lehet rajta egy-egy kullancs, de nem jellemző, itt pedig rengeteg van ahol lakunk.
2011. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, most vettem bolhasprayt, de legközelebb megpróbáljuk ezt! Én is drágállom a kiltixet és társait, mert elhagyja gyakran a kutya.
2011. júl. 4. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!