Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez elég jó táp? Részletek lent

Ez elég jó táp? Részletek lent

Figyelt kérdés

A neve Butcher's junior. Az van ráírva,hogy minimum 35%csirkehúst tartalmaz,meg halolajat,répát,kalciumot,foszfort,tojást,omega 3at, meg egy csomó vitamit. Majndem 700ft/kg.

Elég jó?


2011. júl. 1. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vegyél Pedigree Juniort.Abban több a vitamin és még kevesebb hús van benne. Nekünk a juniort ajánlották én ezt ajánlom neked is.
2011. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na, ezt most nem igazán értem. Miért jobb az,amiben kevesebb a hús?

Eddig dog chow-t kapott, árban ugyanaz,azért gondolom,hogy ez is jó. Csak most nincs dog chow a kutyásboltban :(

2011. júl. 1. 10:01
 3/11 anonim ***** válasza:
megmondom őszintén,rengeteg tápot ismerek,de erről még életemben nem hallottam. Az ára ne tévesszen meg,lehet hogy egy árban van azzal vagy azokkal amik már beváltak,de attól még lehet hogy ez nem a legjobb táp
2011. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is most láttam először. Igazából az illata,tapintása ugyanolyan,mint a dog chow-nak. Abban mennyi hús van? HA jól emlékszem, 25%,ez meg 35%. Akkor csak nem olyan rossz?
2011. júl. 1. 10:08
 5/11 xnorkax ***** válasza:

Inkább menj egy másik boltba vagy rendelj netről Dog Chowt, nem jó, ha gyakran váltasz tápot. Amúgy leírtak alapján nem lehet rossz, de kutya válogatja, kinél beválik, kinél nem.

Egyébként az elsőre ne hallgass, a Pedigreet felejtsd el. :)

2011. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak 3 kilót vettem ebből. Falun lakom,egy kutyás bolt van. Gondoltam,amíg nincs más,jó ez is. Ízlett neki nagyon :D
2011. júl. 1. 11:36
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem a tápnál , meg a kajáknál fontos a hústartalom, annál jobb, minél több van benne..:)
2011. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Francesca_ ***** válasza:
A pedigree a kutyának kb. olyan mintha az ember kizárólag abonett-et enne. illete nem, mert az abonett nincs színezék, tartósítószer és még kitudja mi
2011. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Francesca_ ***** válasza:
a 35% már jó
2011. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Juj,dehogy veszek pedigrét,meg a többi ilyet. Annyi erővel adhatnék szinezett kartonlapot is.
2011. júl. 1. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!