Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 10 hónapos nőstény kutyámnak...

A 10 hónapos nőstény kutyámnak elég furán megnagyobbodott a nemiszerve. Mitől lehet ez? Részletek lent

Figyelt kérdés
10 hónapos bichon havaneseről van szó, olyan furán megnagyobbodott a cucnija mintha egy pávián segge lenne. Nem viselkedik ugy mintha fájna neki valami, ugyan olyan minnt eddig, ma vettem észre rajta, aggódom érte, ha valaki tudja mitől lehet ez akkor írja le kérem
2010. júl. 7. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Valószínű tüzelni fog.
2010. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ideje időpontot kérni ivartalanításra ;)
2010. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem szeretném őt ivartalanítani mert szeretnénk kiskutyákat majd
2010. júl. 7. 13:26
 4/19 anonim ***** válasza:

akkor szeress kiskutyákat ha megvan a törzskönyve, tenyésszemléje, orvosi szürései ..minimum


tényleg elkezdett tüzelni, ami egy ekkora kutyánál 10 hónapos korban minden csak nem meglepő ... nemsokára vérezni is fog és pár nap mulva fogamzóképes lesz

nagyon vigyázz rá, hogy ne tudjon kan beszökni hozzá, a kankutyák csodákra képesek ... ha ilyen korban vemhesül, ha nem is hal bele, de teljesen megáll a fejlödésben

2010. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
az enyémnek is megnőtt, mert tüzel(t). mondjuk én az enyémet nem féltem. társasházban emeleten lakunk, ha kutyák közé viszem azok is szuka kutyák. :)
2010. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Majd csak jövőre akarok kiskutyákat neki, szerencsére nem kell őt féltenem a kan kutyák elöl mert bent szokott lenni, a kertbe meg csak felügyelettel van kint.
2010. júl. 7. 13:46
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj, én nem bántani akarnak, de ha olyan keveset tudsz a kutyákról, hogy nem egyértelmű a tüzelés első jele, akkor minek akarod elletni? A tenyésztés komoly munka, ami komoly szakértelmet kíván.
2010. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Akiteki ***** válasza:
57%

Előbb alapvető dolgokat tanulj meg a kutyákról.

Aztán a fajtát tanuld meg, majd a tenyésztés csínját-bínját.

És ha ezeken túl vagy úgy 1 év múlva majd akkor akarj kiskutyákat. A mostani kutyusod ivartalaníttasd.

2010. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Akiteki ***** válasza:
57%
Nem egy év, hanem 10 évet akartam írni. Mert kb. ennyi megtanulni tenyészteni. És nem egy olyan kutyával, akinek a tenyésztőjét sem tudod megkérdezni, hanem vadidegen emberektől érdeklődsz.
2010. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Na gondoltam hogy ez is lesz belőle. Tudtam hogy vannak bunkó emberek, nem fogom a kutyusomat ivartalanítani, azért nem kérdeztem meg a tenyésztőt, mert ezt gyorsabbnak tartottam. És amugy nem én akarom tenyészteni, hanem mi akajruk tenyészteni, lehet én nem értek hozzá, de a szüleim igen, de ők most dolgoznak, megláttam szegény kutyus cucniját és elkezdtem aggódni érte. egyedül itthon szerinten mi a faszt csinálhattam volna te bunkó
2010. júl. 7. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!