Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek meilyik kutyfajta a...

Kinek meilyik kutyfajta a kedvence?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint a NÉMETJUHÁSZ.
2011. júl. 1. 12:44
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
nekem BERNIPÁSZTOR SKÓTJUHÁSZ ÉS BEAGLE
2011. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Nekem a pomerániai törpespicc. Nagyon aranyos csak kényes fajta.
2011. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
dobermann :) de kedvenceim közé tartoznak a belga juhászok, a német juhászok, az ausztrál pásztor és juhász kutyák, a BC-k, a rotik, az akiták, a barzoi-ok, a kookierhondje-k is, bár az örök favorit az a dobermann :) Biztos, hogy lesz ilyen kutyám :) És imádom még a barzoi-kat is, és biztos lesz az is, de csak párhuzamosan egy másik fajtával (dobermann), mert ezt az agarat igen csak problémás képezni :P
2011. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
angol cocker spániel, máltai selyem
2011. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

nekem a kedvenc fajtám a közép-ázsiai juhász (alabaj), miután elpusztult a szukám, most van egy 5 hós kanom, imádom, a kutyasuliban is halálra dicsérik, iszonyat mázlim van vele, ritka kezelhető kutyát fogtam ki.:)

ráadásul az őrző-védőn is olyan hangja van, hogy a bernáthegyik és masztiffok csak cincognak hozzá képest.:)

na persze besegít, hogy 4 hetesen kellett elhoznunk, és 2 másik szuka nevelte meg velem aludt 3 hónapos koráig.


de mellette van 3 menhelyi kutyám, minden kutyámat egyformán imádom, illetve mindegyiket máshogy...:)

nem a fajta számít szeretet szempontjából...

2011. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Szibériai husky, akita, golden, csehszlovák farkaskutya és alaszkai malamut :)
2011. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Bernipásztor,Skótjuhász és van is egy belőle
2011. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
A legnagyobb kedvenc abszolút a Labrador, ha lehetőségem lesz rá, szeretnék tartani többet is (volt már). :)
2011. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
mopsz és bármely nyomott orrú :o)
2011. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Ír farkaskutya.
2011. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!