Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a kiskutyámról?

Mi a véleményetek a kiskutyámról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Várom a véleményeteket az én kutyusommal kapcsolatban. :)


2011. júl. 1. 12:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Hát...ezek aztán nagyon "aranyos" képek...bocsi, de normálisat nem tudtál feltenni? Az összesen kb. vérengző fenevadnak néz ki...
2011. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Nem engedném a gyerekem közelébe, az is biztos.. Sőt! talán még emberek közelébe sem.


Biztos nagyon cuki, de ezek a képek nekem nem arról árulkodnak.

Szépnek szép, de nekem átlagos.

2011. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
egy tündérbogyó,megdögönyözném :)
2011. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Nekem egy vérengző agresszív fenevadnak tűnik, aki a vicsorgáson kívül semmi egyébre nem képes.
2011. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Aranyos, de segítened kéne rajta, mert ha agresszív az neki sem jó, mert igazából ő barátkozni akar meg ilyenek. Én a Csodálatos kutyadokit szoktam nézni és az ő módszere tényleg beválik. [link] Itt kinézheted, hogy mikor kezdődik.
2011. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Köszi.. az ilyen válaszokat vártam. :) Egyébkén ez Örző-védő közben van fényképezve.. :)


Egy "rendes" kép Róla


[link]

2011. júl. 1. 13:00
 7/36 anonim ***** válasza:
Ki az a f*tyi aki még ingerli is. Ha rossz példát akartál feltenni a kutyatanításra, sikerült!
2011. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Megnyugtatok mindenkit, hogy egyébként nem ilyen, mint írtam Ö-V közben van fotózva, az pedig a kutyaiskolai képzés egyik formája. :)

Végülis őrző-védő fajtáról beszélünk :)

2011. júl. 1. 13:01
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
hihetetlen,hogy nem vettétek le h poén,még a smiley is ott virított a kérdés végén,meg a pasinak K-9 van a polóján :)
2011. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Nincs evvel a kutyával semmi baj..Kiképzésen van..szép németjuhász..Nekem is fekete németjuhász kutyám van,és amikor kiképzésre járt ennél brutálisabb arckifejezése volt néha.De sok mindent tanult,és bár nem volt szükség rá,de az élete árán is megvédett volna.Nem is féltem este egyedül sétálni ha velem volt..
2011. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!