Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt miért csinálja? Utál?

Ezt miért csinálja? Utál?

Figyelt kérdés
Van egy két hónapos kiskutyám panelban. Én adok neki enni, játszok vele, viszem sétálni, "megvígasztalom", ha fél. Ha az udvaron ürít, vagy az alomba, megdicsérem, bár az igaz, hogy ha nem jó helyre "csinál", akkor rákoppintok az orrára, és mondom, hogy NEM! De mikor hazajövök, vagy felkelek, éppen csak odajön egyet ugrik, és megy tovább, de mikor Anyát meglátja, őt körülrajongja, meg körbenyalja. Anya élettársát meg még jobban. Valami olyasmit hallottam, hogy a férfiakhoz jobban kötődnek, de így?! Meg ha ők hívják egyből megy oda és örül, de ha meg én szólok neki, arra sem méltat hogy idejöjjön. Mit csinálhatok rosszul...:( :( :(...Nem szeret?
2011. júl. 1. 19:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Most is állandóan Anya élettársával van. Mintha ő lenne a világának közepe. :(
2011. júl. 1. 20:31
 12/12 anonim ***** válasza:
ez érdekes, de nem sok köze van ahhoz, hogy amúgy ki foglalkozik vele legtöbbet. sokszor épp annak a figyelmét akarja megszerezni, aki nem szokott vele amúgy sokat lenni. de ez nem azt jelenti, hogy téged nem szeret, sőt! ha nem lennétek vele, te hiányoznál neki a legjobban, hidd el! és biztos furcsán is érzi magát, ha anyával megy sétálni, és mondjuk ő szól rá keményebben, lehet, hogy ki is neveti... bár ahogy írod még nagyon-nagyon fiatal, a ragaszkodás fokozatosan alakul ki, hiszen most még bárki lehetne a gazdija. egy-két hónap és megszokja, hogy te vagy a gazdi, és a te szavadat fogja lesni.
2011. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!